soutěž o erotické hračkyO Vánocích si máme navzájem dělat radost. A proto Vás chceme potěšit novou vánoční soutěží o trojici erotických propriet. Výhry dostanete ještě před Štědrým dnem, takže můžete sobě či svým blízkým dát pěkný dáreček pod stromeček. Ceny do soutěže věnoval sexshop RuzovySlon.cz.

Soutěž bude probíhat 7 dní, tedy od 9. 12. 2011 do 16. 12. 2011.

Ceny:

Ve hře je hned trojice cen – klasický vibrátor, venušiny kuličky a lubrikační gel. Nejhodnotnější cenou je 21 cm dlouhý vibrátor z cyberskinu (umělý materiál vlastnostmi podobný kůži). Druhou cenou jsou venušiny kuličky FeelzToys z lékařského silikonu. Ocení je především slečny, které si chtějí potrénovat pánevní dno – a samozřejmě si užít příjemné chvíle. Poslední cenou je 100 ml skvělého lubrikačního gelu SuperGlide.

1x vibrátor cyberskin Toy4Fun
1x venušiny kuličky FeelzToys silikon
1x lubrikační gel SuperGlide 100 ml

Jak vyhrát:

Jak vyhrát cenu v naší soutěži? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku (odpověď najdete na sexshopu Růžovýslon.cz) a odeslat odpověď pomocí soutěžního formuláře společně s vaším emailem (abychom vás mohli kontaktovat).

Výherci budou vybráni tímto způsobem:

První 250. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá vibrátor Toy4Fun cyberskin
První 275. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá venušiny kuličky FeelzToys silikon
První 300. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá lubrikační gel SuperGlide 100 ml

Soutěžní otázka:

Ve kterém městě je již 9 roků kamenná prodejna sexshopu Růžový slon?

Soutěžní formulář:

Soutěž je uzavřena – výsledky jsou zde: Vyhlášení vánoční soutěže.

*Odeslání formuláře souhlasíte s Pravidly pro soutěž:
Pravidla pro soutěž

– Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě.

– Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (lascivni.cz) ve formě „jméno-příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

– Lascivní.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

– Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně Lascivni.cz).

Sponzor:

Sexshop Růžový Slon

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: