Soutěž o slevové poukázky Ve spolupráci s internetovým obchodem sexshoponline.cz vyhlašujeme soutěž o slevové poukázky na nákup v zmíněném eshopu. Soutěž bude probíhat ode zítřejšího dne (10.7. 2010) do 24.7.  2010, kdy budou vyhlášeny výsledky a rozdány poukazy.

Ceny:

Slevové poukazy jsou v hodnotách: 1x 20%; 1x 15%; 3x 10%. V soutěži je tedy 5 kusů slevových poukazů na nákup erotického zboží na sexshoponline.cz. Tyto poukazy bude možné použít při nákupu nad 1000 Kč.

Jak vyhrát:

Soutěž spočívá v tom, že musíte odpovědět na 2 jednoduché otázky (odpovědi najdete v eshopu sexshoponline.cz, nebo zde na lascivni.cz). Odpovědi musíte poté poslat přes formulář na této stránce. Do formuláře nezapomeňte napsat svoji emailovou adresu, ať vás v případě výhry můžeme kontaktovat.

Výherci budou vybráni tímto způsobem:

První 50tý člověk, co pošle správné odpovědi získá slevový poukaz na 20%
První 100tý člověk, co pošle správné odpovědi získá slevový poukaz na 15%
První 101tý člověk, co pošle správné odpovědi získá slevový poukaz na 10%
První 102tý člověk, co pošle správné odpovědi získá slevový poukaz na 10%
První 103tý člověk, co pošle správné odpovědi získá slevový poukaz na 10%

Soutěžní otázky:

1. Z jakého materiálu je vyroben vibrátor Fun Factory Dinky Digger?
2. Má lascivni.cz na facebooku svoji fanouškovskou stránku?

Soutěžní formulář:

Soutěž byla uzavřena – výsledky najdete v článku Vyhlášení soutěže o slevové poukázky

* Odeslání formuláře souhlasíte s Pravidly pro soutěž:

Pravidla pro soutěž

Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě.

Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (lascivni.cz)ve formě „jméno-příjmení-město“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o  výhře.

Lascivní.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: