Soutěž o erotické hračky Máme tu prázdniny, dobu relaxu a zábavy. Co si to trochu okořenit novou hračkou? Soutěž zaujme především dámy, protože výhry jsou určené především jim. Pánové nemusí věšet hlavu, soutěž o masturbátory/honítka bude zanedlouho.

Soutěž bude probíhat 10 dní, tedy od 17. 7. 2012 do 27. 7. 2012. 

Ceny:

1x Vibrátor na klitoris Funky Orange
1x Venušiny kuličky FeelzToys
1x Gelový vibrátor 20 cm

Výhry ocení především slečny – vibrátor na klitoris jsme už recenzovali a z testování jsem byla nadšená! A teď máte možnost ho vyhrát a užít si tak více klitorálních orgasmů. Druhou cenou v soutěži jsou venušiny kuličky FeelzToys z čistého lékařského silikonu. Materiál je tedy 100% hypoalergenní a na omak velmi jemný. Nakonec poslední výhrou je stálice na Slon.cz – velkých 20 cm gelový vibrátor s regulací vibrací!

Jak vyhrát:

Jak vyhrát cenu v naší soutěži? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku (odpověď najdete na sexshopu RuzovySlon.cz) a odeslat odpověď pomocí soutěžního formuláře společně s vaším emailem (abychom vás mohli kontaktovat).

Výherci budou vybráni tímto způsobem:

První 250. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá vibrátor na klitoris Funky Orange
První 275. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá venušiny kuličky FeelzToys
První 300. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá gelový vibrátor 20 cm

Soutěžní otázka:

Jaká je webová adresa Facebookového profilu sexshopu Růžovýslon.cz?

Soutěžní formulář:

Soutěž byla ukončena – výsledky se dozvíte během 28. 7. 2012.

*Odeslání formuláře souhlasíte s Pravidly pro soutěž:

Pravidla pro soutěž

– Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě. Pouze informace od výherců budou předány sponzorovi soutěže, aby mohl zaslat výhry.

– Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (lascivni.cz) ve formě „jméno-příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

– Lascivní.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

– Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně Lascivni.cz).

Sponzor:

Sexshop Růžový Slon