Omorashi je označení pro fetišistickou subkulturu, která je známá zejména v Japonsku.

Členy této skupiny vzrušuje pocit plného močového měchýře nebo vědomí, že někdo jiný má plný močový měchýř. V sexuálních vztazích se omorashi mění v praktiku zvanou pissing.

V Japonsku se většinou nerozlišuje mezi omorashi a pissingem. Avšak u omorashi nejde tolik o vůni, chuť a teplo moči, ale především o snahu zadržet potřebu močení a zahanbení, pokud se jim tento úkol nepodaří. V japonštině znamená slovo omorashi neutěsněný nebo pomočit se.

Na západě je tento pojem překládám jako zoufalství močového měchýře (bladder desperation) či smáčení kalhotek (panty wetting).

Omorashi se stává častým tématem erotických videí a můžeme ho rozdělit na několik druhů:

  • omorashi yagai – v překladu pomočit se na veřejnosti. V tomto případě bývá motivem videí také veřejné močení, kdy se dívka nesnaží svůj měchýř udržet. Úsměvné je, že močení na ulici je v Japonsku trestné, proto aktérky těchto videí dělají vše proto, aby je nikdo nechytil.
  • omutsu – pomočit se do plenek. Tento typ omorashi je blízký fetiši na plenky.
  • game show – námětem těchto videí bývají ženy soutěžící v různých hrách v zadržování moči.
  • erotické salony – prostituce je v Japonsku ilegální, tedy zakázaný je genitální styk. Z tohoto důvodu se japonské erotické salony často specializují na orální sex i jiné aktivity. Jednou z nich bývá také omorashi nebo pissing.

Spolupracujeme: