Jsi mladá a momentálně také i nezadaná? Máš ráda sex, ale momentálně netoužíš po vážném vztahu? Vyzkoušej takzvaný more – night – stand.

Přespání přes noc… jen na sex…

Rozdíl mezi láskou na jednu noc a more-night-stand je takový, že ve druhém případě jde o dlouhodobější sexuální románek, který může vyplnit chvíle mezi dvěma partnerskými vztahy. Nejen, že jde o velice zábavný vztah, ale také vás dokáže velice dobře připravit na novou lásku.

Podle odborníků jsou fáze života, kdy jsme bez partnera daleko kratší, než tomu bylo dříve, např. v době našich rodičů či prarodičů. Podle nejnovějších průzkumů jsou lidé do čtyřiceti let z59% sami nejdéle 3 měsíce.

Najděte si co vám oběma vyhovuje

V more-night-stand je povoleno naprosto cokoliv, co se líbí oběma partnerům. Pro 70 % žen je důležité, aby měly ke svému sexuálnímu partnerovi důvěru. Zvláštní sexuální praktiky chtějí ženy vyzkoušet, až když svého partnera znají déle. U mužů se toto tvrdit nedá, ti by i ty nejprapodivnější milostné praktiky vyzkoušeli již na první schůzce. Mnoho lidí také považuje lásku za ničitelku veškerých experimentů, co se sexu týče.

Děkujeme za váš hlas!