Název internetového obchodu je velice výstižný. Skutečně se jedná o hračky pro dospělé? Co všechno tento oblíbený sexshop nabízí?

O e-shopu Sexihracky.cz

E-shop Sexihracky.cz vsází na relativní jednoduchost, základní barevná šablona je bílá. Nicméně vzhledem k sortimentu si jednoznačně může dovolit odvážnou růžovou, která se promítla hlavně do zvýraznění menu a do loga.

Už na první pohled si tak všimnete, že tento internetový obchod rozhodně neprodává zboží konvenčního ražení. Nicméně nikterak neutrpěla přehlednost.

Díky tomuto minimalistickému pojetí se podařilo zvládnout i responzivní design na mobilním zařízení. Na zmenšené obrazovce jednoznačně nechybí žádný důležitý prvek a můžete tak web zcela pohodlně ovládat odkudkoli.

Co se týče technického řešení webu, v zápatí není uvedena použitá platforma ani autor řešení, pokud šlo o web vyrobený na míru. Provozovatelem webu je společnost Renegade24 s.r.o.

Sortiment

Z hlediska sortimentu je e-shop skutečně nabitý, dnes čítá internetový obchod řádově tisíce položek. Patří mezi ně především Venušiny kuličky, ale i vibrátory nebo kondomy. To nejlepší si pro sebe tak vybere jednoznačně každý.

Vše je přehledně rozděleno do kategorií:

 • Erotické pomůcky pro ženy
 • Erotické pomůcky pro muže
 • Dámské erotické prádlo
 • Pánské erotické oblečení
 • Erotická kosmetika, lubrikanty
 • Vibrátory
 • Kondomy
 • Party výbava
 • Padesát odstínů šedé

A nechybí samozřejmě ani sekce s novinkami a akčními produkty. Samostatnou sekci pak tvoří dárkové poukazy.

Certifikáty

Certifikáty produktů

Co se týče certifikace produktů, žádné detailní informace e-shop bohužel neuvádí, pouze deklaruje, že prodává pouze prvotřídní produkty té nejvyšší kvality. Zkušenosti zákazníků žádné závažnější problémy s kvalitou produktů nezmiňují.

Lze tedy předpokládat, že všechny erotické pomůcky plní požadavky, které na ně klade legislativa. Zejména se jedná o absenci ftalátů dle nařízení 1907/2006/ES EU.

Certifikace e-shopu

E-shop je držitelem certifikátu Ověřeno zákazníky od společnosti Heuréka. Jak se získává? Znamená to, že obchodník musí být do služby Ověřeno zákazníky v první řadě začleněn.

Navíc by měl získat během 90 dnů dostatečný počet respondentů, a to v řádech desítek hodnocení. Jen tak je zaručeno, že je hodnocení relevantní, neboť se posuzuje z dostatečně rozsáhlého vzorku. Současně internetový obchod musí získat 90% doporučení za posledních 90 dní. To potvrzuje jeho kvalitu.

Jak objednávat

Web je primárně pojat jako e-shop, jednotlivé kategorie tak slouží především jakožto rozcestník ke zboží.

Protože zboží je ovšem na webu skutečně mnoho, vybírat budete nejen z konkrétní sekce, ale většinou také ještě z příslušné podsekce. Teprve poté se dostanete na přehledný výpis jednotlivých položek. U něj se rovnou nachází růžové tlačítko „Koupit“.

Kdo tak bezpečně ví, o jaké zboží má zájem, namísto čtení popisků rovnou má možnost vstoupit do nákupního košíku. Do něj se dostanete přes ikonu v pravé horní části obrazovky. Následně se přesunete ke shrnutí své objednávky, kterou zde ještě můžete editovat.

Jste-li spokojeni, můžete pokračovat k pokladně. E-shop vám nejprve nabídne volbu pokračovat v nákupu coby registrovaný zákazník, případně i vytvoření registrace. Díky ní získáte přehled nad historií svých objednávek. Pouze registrovaní zákazníci si také mohou vytvořit vlastní wishlist.

Navštivte E-shop Sexihracky.cz
ZJISTIT CENU

Následně ve čtyřech jednoduchých krocích vyplníte fakturační a doručovací adresu, možnosti přepravy a možnosti platby. Kompletně vyplněnou objednávku už jen potvrdíte a počkáte na doručení zásilky.

Možnosti dopravy

Co se týče dopravy, vaše zboží vám může být doručeno následujícími způsoby:

 • doručení kurýrem (GLS) – cena 104 Kč s DPH
 • doručení na výdejní místo Zásilkovny – cena 52 Kč s DPH

Dobírka vždy činí 26 Kč. Na dopravu zdarma získáváte nárok od 1 294 Kč.

Platba za zboží

Možností plateb je na výběr rovněž hned několik, a to:

 • platba na dobírku (platba až při převzetí zboží u kurýra, lze zaplatit v hotovosti nebo kartou)
 • platba předem bankovním převodem
 • platba kartou nebo převodem online – TrustPay

Internetový obchod nabízí několik metod platby:

 • dobírka (zaplacení až po převzetí zboží, lze zaplatit hotově nebo kartou.
 • platba předem bankovním převodem
 • platba kartou
 • platba převodem online – TrustPay

Dobírku e-shop uvádí jako jeden z nejrychlejších způsobů, neboť se nečeká na připsání platby. Podobně se platba okamžitě zaevidovává, pokud platíte kartou.

Dodání zboží

V tomto případě se určitě nemusíte obávat toho, že při objednání přes internet vám domů dorazí zásilka, o které budou všichni vědět, co obsahuje. Balení je velmi diskrétní, e-shop totiž neuvádí vlastní název, ale coby odesílatel je uvedena firma Renegade24 s.r.o. Logo ani žádné jiné prvky na balíčku nejsou.

E-shop sám avizuje doručení do 3 pracovních dnů. To můžeme spolehlivě potvrdit díky portálu Heuréka, který uvádí, že průměrná doba doručení činí 2,1 dne. Zároveň plných 100 % zákazníků své zboží obdrželo do 6 dnů.

Závěrečné hodnocení

Co se týče hodnocení, samotní zákazníci vyzdvihují především rychlost doručení zboží a také diskrétní balení. Stejně tak se může e-shop pyšnit příznivými cenami. Někteří spokojení klienti pak ještě zmiňují individuální přístup.

Vysloveně negativní ohlasy na tento internetový sexshop prakticky nejsou. Čas od času se vyskytnou drobné obtíže v logistice zboží, nicméně takovéto chyby jsou běžné a zcela se jim nelze vyhnout. E-shop navíc obratem jakékoli nesrovnalosti vyvažuje pružným a profesionálním přístupem k zákazníkům.

Klady

Zápory

Rychlost doručení Občasné zpoždění balíčků
Diskrétnost zabalení zásilky
Decentně příjemné cenovky
Poradenství
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: