Experimentátor, kandaulista, provokatér, ten, který žije tajný život všech, kteří se ale stydí o tom jen přemýšlet, natož to realizovat? Jaký je vlastně muž, který na Twitteru působí jako @sexxxtremista a rozhodně se nestydí za svůj život?

Na rovinu, na jeho účtu moc něžností neuvidíte. Naopak spíše o perverznosti, posouvání hranic, ponižování protějšku (byť vždy s jeho souhlasem). Takže pokud jste spíše na klidnější, řekněme vanilkový sex, dnešní rozhovor nebude vhodný pro vás.

Jeho vlastní představení na Twitteru je:

Mám krásnou ženu a bere mě, když šuká jiné a miluje mě. Rád učím mladé dívky užívat si anál a BDSM. Hledám sexuální hranice. Foto/video vlastní.

Ale jak se představíte vy sám, bez omezení počtu písmenek?

Jednoduše bych to asi charakterizoval tak, že jsem člověk, který už je ve fázi života, kdy věci dělám buď naplno, a nebo vůbec. Líbí se mi ta poloha, ve které se momentálně pohybujeme. Navenek jsme s manželkou úplně normální pár s dětmi a troufnu si tvrdit, že okolí nás má za takové docela slušňáky.

No a pak se zavřou dveře od ložnice a tam se občas dějí věci, o kterých se někteří jiní bojí i jen přemýšlet:) A to je to, co se mi líbí. Kontrasty, které život dělají mnohem barevnější.

Proč jste si vlastně založil svůj twitterový účet? Co vám to přináší?

Primárně mi šlo o sdílení zážitků, protože když věci s někým sdílíte, jsou obvykle o to intenzivnější. Dostávají další rozměr, který by vás kolikrát ani nenapadnul.

Mě obecně baví komunikace s lidmi a sex je velmi příjemné téma, tak proč se o něm nebavit? Navíc se ukázalo, že to může přinášet i nepřeberné možnosti co se týká poznávání dalších lidí.

Umožnil vám právě Twitter a sdílení zážitků nějaké nové prožít? Našel jste tam nové partnerky?

Ano, několik děvčat se mi ozvalo i právě přes Twitter. A taky pár diváků při akcích, které jsem přes Twitter vyhlásil, se pak naživo přišlo podívat. Někdy je ale otázkou vzdálenost, na té to často padne. Zase nemám bohužel tolik času, abych mohl za zajímavými akcemi jezdit přes půl republiky.

Jak se vlastně hledá milenec pro manželku či pro vás oba?

Úplně primární je samozřejmě síť lidí, kterou máte kolem sebe přirozeně. Takže s mou manželkou to prolomil její kolega z práce, pak tu byli někteří chlapci, kteří o ni projevovali zájem už předtím, no a nakonec jsme se s některými lidmi seznámili i přes internet.

Přes amatéry, nebo přes portál pro společnice, kde si manželka chtěla vyzkoušet, zda by za ni byl ochoten někdo i zaplatit.

Co se týká mě, tak většinou je to tak, že chuť se s někým potkat vzejde po nějaké konverzaci přes můj twitterový profil. Díky tomu, že mám už docela dost followerů a mezi nimi i spoustu žen a dívek, ozývají se mi už tak nějak samy:)

Moc zajímavá úvaha, že vaše manželka chtěla zkusit být společnicí – jak to nakonec dopadlo?

Dopadlo to výborně, protože přes takto placenou službu už se hodně vytřídí zájemci, kteří jí vůbec mohou kontaktovat. Samotná akce se pak povedla, všechno si s dotyčným dopředu vykomunikovala a celé si to pak opravdu užila. A dodnes nemůže uvěřit, že za akci, kterou by udělala ráda i zadarmo, dal někdo tolik peněz 🙂 Přes tu službu se seznámila i se svým momentálně nejstálejším partnerem, ale tomu už rovnou řekla, že o peníze jí vůbec nejde a žádné si od něj nikdy nevzala.

Čí byl nápad udělat manželce radost s černochem? Aneb…

Manželce se černoši vždycky líbili, takže když jsme se začali věnovat kandaulistickým praktikám, bylo docela přirozené, že jsem se jí zeptal, jestli by to nechtěla zkusit.

A když jsem dostal souhlas, byl to vlastně jediný chlap, kterého jsem jí směl najít a dohodit já:) Byl to skvělý zážitek, fotky a videa z té akce jsou pro mě dodnes dokonalým masturbačním materiálem:)

Neopakovalo se to známé klišé, že po černochovi už žádný jiný nestačí, myslím velikostně?

Kdepak, měla už i větší bělochy🙂 A hlavně jí o velikost moc nejde, spíš říká, že se jí líbí ta tmavá a příjemná kůže.

Vzhledem k tomu, že máte několik dětí, jak to vše zvládáte? Střídáte se?

Je to pochopitelně složitější na plánování a protože máme děti ještě malé, tak to je většinou tak, že na akce chodíme každý zvlášť, přičemž ten druhý děti hlídá. Ještě pár let to tak zřejmě bude.

Ale mě to “čekání” na příchod manželky vlastně vůbec nevadí, naopak jsou to strašně intenzivní chvíle, kdy mi představivost jede na sto procent a strašně se těším, až přijde, rozdáme si to a ona mi o tom bude vyprávět.

Dá se říci, že vás tyto zážitky spíše stmelují, oživují váš sexuální život, než že by vás díky případné žárlivosti oddělovaly?

Jednoznačně. Kdyby v tom měla být nějaká žárlivost, vůbec by to nešlo provádět. Vnímám to tak, že manželka má čas sama pro sebe a pro své prožitky, což je po celodenním shonu s dětmi určitě fajn relax. A mě prostě vzrušuje, že někdo může ochutnat tu nejlepší holku na světě, která se pak ale vrátí ke mně.

Jaké jsou praktiky, ke kterým jste se s vaší manželkou postupně propracovali?

Doma se nevěnujeme nějakým vyloženě extrémním věcem, moje žena je submisivní, takže nějaké to svazování, ponižování, bití nebo fisting k tomu patří, ale je to vlastně spíš výjimečná věc.

Obvykle po celém dni v práci nebo s dětmi jsme rádi, že si to rozdáme vcelku klasicky, protože tím, že jsme spolu už nějakých 17 let, tak opravdu víme, co na toho druhého platí, a někdy je hotovo fakt hodně rychle 🙂 Ale když si na to jednou za čas uděláme čas, umíme to pořádně rozjet.

Jak vlastně máte s manželkou pravidla? Své další partnery si navzájem hlásíte? Schvalujete?

Pravidlo je, že si o tom říkáme. Ale nijak si to neschvalujeme, promluvíme si o tom, když má ten druhý chuť. Ale zatímco mě zajímá, ba dokonce vzrušuje, když mi o tom vypráví do nejmenších detailů a když dělá věci, které občas ani doma moc neděláme, tak jí moje eskapády vlastně moc nezajímají:)

Dá se říci, kdo z vás vlastně vaši partnerskou volnost více využívá? Jestli vy, či ona?

O něco víc asi já. Mou manželku možná mnohem víc baví to všechno, co těm akcím předchází. Takové to jiskření, zjišťování, oťukávání. Já jsem přece jen víc do akce:)

Je nějaká hranice, za kterou v sexu nechcete zajít? Nebo je to jen dle libosti a možností od vašich slečen?

Pro mě je pohodlnější si žádné hranice nedávat a řídit se prostě podle situace. Nicméně jsem si chtěl všechno v sexu vyzkoušet, abych se sám mohl rozhodnout, které věci se mi líbí a které mě nechávají chladným.

Nicméně s jakýmkoli protějškem si vždycky promluvíme o tom, co by chtěl vyzkoušet a co už je na něj třeba moc. I když já mám tu zkušenost, že ty původní hranice berou dost často rychle za své 😉 Hranice, za kterou bych nikdy nešel, jsou asi jen jakékoli trvalé následky.

Kde vlastně získáváte nové “studentky” na učení? Hlásí se samy?

V poslední době už se opravdu v zásadě hlásí samy. Je to trochu zvláštní, protože já určitě nejsem nějaký superatraktivní nadsamec. Ale podařilo se mi nasbírat spoustu zkušeností, které asi nachází svoje uplatnění. Největší radost mi dělá, když způsobím radost někomu jinému, ideálně v podobě orgasmu. A tahle filozofie, zdá se, celkem funguje.

Dívky rád učíte anál – ale co vy a anální hrátky? Taky si je užíváte?

Jasně. Můj názor je, že pokud chce být člověk v něčem dobrý, je ideální si to vyzkoušet na sobě, abyste se dokázali co nejlépe vcítit do pocitů někoho druhého. Takže všechno, co bylo možné, jsem si zkusil nejprve na svém vlastním těle, a i díky tomu si myslím, že dokážu mnohem lépe vnímat toho druhého.

A co se týká pánského análu, tak, kdo to nezkusil, neskutečně se ochuzuje. Mužská prostata je naprosto kouzelné místo.

Často zmiňujete fisting, nejen ten klasický, ale anální – v tom si necháme poradit. Jak ho děvčata učíte?

Ona neexistuje nějaká univerzální rada, protože každý je trochu jiný. Nicméně obecně je určitě dobré si dát klystýr a po něm nějaký čas klidu. Následně mi s děvčaty nejlépe funguje, že jim to dělám pusou a u toho postupně přidávám prst po prstu do jejich zadečku a opravdu není výjimkou, že hned napoprvé zvládnou i 4 prsty, i když do té doby třeba nikdy nezkusily ani klasický anální sex. Samozřejmostí je dostatek gelu, na tom se nevyplatí šetřit.

Pak už je to jen otázka tréninku. Je třeba si na ty pocity větších rozměrů zvyknout, naučit se s nimi pracovat, zejména co se týká uvolnění. Taky je docela důležitá poloha, protože některé to vyhovuje na zádech, jiné na čtyřech, s tím souvisí poloha ruky a spousta dalších detailů, které jinak než praxí nezískáte.

Ale když se se svým tělem naučíte pracovat, dá se to za pár měsíců natrénovat tak, že ruka není vůbec žádný problém. A protože svěrač je sval, jehož elasticitu můžete skvěle natrénovat, dokážete kromě uvolnění na fisting třeba zase naopak i sevřít tak, že to pro partnera při análním sexu je taky úplně nový intenzivní zážitek.

I vy byste zvládl fisting vás samotného?

Jak říkám, všechno, co provádím, jsem si vyzkoušel nejdřív na sobě. Takže ano. Fisting je skvělá záležitost, když se ví, jak na to. Když se chci udělat třeba potřetí, počtvrté v nějakém kratším čase, je pro mě fisting spojený s kouřením ten nejjednodušší způsob. A zvládnu i doublefisting, když na to přijde.

Vaše děvčata rozhodně mají širokou fantazii a nestydí se říci o nemravnosti – viz

Tyhle touhy v sobě má kdekdo, ale většina lidí je zaplaší a raději ani nevyzkouší. A nebo to zkusí s někým, kdo jim ten zážitek zkazí, obvykle hlavně spěchem a nezkušeností. A je to škoda, užívat si lze opravdu spoustu na první pohled odvážných praktik, když člověk ví, jak na to.

Jak vznikla akce, ve které jste byl vy, vaše “maturantka” a dle vašich slov ještě další perverzní pár? Kdyby nebylo fotek z akce, skoro bychom vám to ani nevěřili:)

Tohle jsou zrovna kamarádi, perverzní manželský pár, který se toho nebojí. S těmi se dá vymyslet opravdu leccos. Partner tam je taky velký kandaulista, takže to máme už dost nacvičené a jen do toho občas zapojujeme nové lidi a situace.

Fantastické muselo být prožití setkání vašich 2 “studentek” (princezna a maturantka), které se dle všeho dobře sehrály – viz… Jak to celé probíhalo?

To byla opravdu hodně velká paráda. Slečnám je 18 a 19 let, obě jsou velmi perverzní a živelné, takže ta akce měla všechno. Je na tom fajn, že obě jsem do toho světa perverznosti vpravil víceméně já, takže jsme vlastně jen dělali to, co obvykle, jen k tomu byl ještě jeden člověk navíc.

Bylo to super mít dvě totálně nadržené subiny, kterým můžete přikázat takřka cokoli. Ta moc je opojná. Ale zároveň je v tom i obrovský kus zodpovědnosti, protože to nesmíte přehnat, musíte vnímat jejich reakce, pocity a podle toho to celé uzpůsobit. Dostaly prostě pořádně do těla, obě si dost zamilovaly i mé oblíbené praktiky fisting a piss, takže toho bylo asi nejvíc.

A i když to ještě nebylo na fotkách na profilu, můžou se jejich fanoušci těšit i na anální fisting nebo vaginální doublefisting. Bylo to opravdu neskutečné, co tam se sebou prováděly.

Vaše svěřenkyně jsou rozhodně šikovné – a mladičké – jak jim dlouho trvalo, než jste od prvních schůzek se dostali do těchto “bakchanálií”? 🙂

To je otázka několika společných schůzek, s princeznou jsem se viděl snad čtyřikrát a jde to dost rychle, maturantku mám ve spárech nějakého půl roku, tam je to intenzivnější, protože je víc “po ruce”. Ale je třeba hlavně chtít a taky občas trénovat i o samotě.

Jaká byla akce s maturantkou v pražském erotickém divadle? Kolik bylo účastníků?

To byla taky síla, opět nešlo o nějakou zvláštní akci tím, co jsme tam dělali za praktiky, protože ty pro nás byly vcelku běžné, ale díky divákům a interakcím to bylo o několik úrovní jinde.

Takže tam dostala 100 ran na zadek, nechyběl piss, fisting, anál a na závěr se na ni 20 chlapů vystříkalo. Byla dost nadšená, že vzrušuje tolik lidí, vždyť do té doby by své sexuální partnery spočítala na jedné ruce 🙂 Myslím, že se tam vystřídalo těch diváků ještě o dost víc.

Dostali jsme od vás i nápady na rozšíření našeho úkolníčku pro subinky/subíky, aneb výběr z nich

1) dojet na penzion zcela nahá v autě
2) zůstat stát nahá 60 sekund před vchodem do pokoje
3) 20 ran páskem přes zadek
4) nechat se 2 minuty mrdat do análu a nesmět vydat hlásku
5) fisting od pána – 1 minutu
6) fistovat se vlastní rukou, kterou bude pán do tebe rvát jakým tempem chce – 1 minutu
7) analfist vlastní rukou – 20 sekund
8) nechat si nakapat vosk na kundu, zadek a kozy
9) 20 ran páskem přes kozy
10) deepthroat 1 minutu
11) nechat si dát po těle 20 svorek
12) nechat si zasednout ksicht na 70 sekund
13) strčit si do kundy latexovou ruku za zápěstí
14) nechat si dát 15 facek kamkoli
15) nechat si nastříkat pánovo sperma na obličej a po chvíli všechno sebrat a spolykat
16) poslat svou fotku s ksichtem při mrdání na pánem určené telefonní číslo

Doplnil byste ze svých nových zkušeností ještě nějaké úkoly, či nápady?

Takových věcí se dá vymyslet opravdu hodně. Docela zajímavé jsou úkoly spojené s pissingem, protože už jen vyčůrat se v nějakém časovém horizontu je někdy docela těžké, nemluvě o tom, jak s tím pak naložit:)

A mě osobně baví hodně nucená nahota, s maturantkou jsme nedávno jeli autem do Prahy a celou cestu jela nahá. Jenže lidi kolem sebe moc nekoukají. Jejich škoda:)

To už se přímo nabízí, aby ta nahota nebyla jen ve skrytu auta, ale i mimo něj, že?

Jednoznačně. To už máme taky za sebou, rád subiny předvádím i venku. Když budete mít štěstí, tak na nás můžete někde narazit. Ale teda v době, kdy je tepleji:)

Naší specializací jsou recenze erotických hraček – neboli co vy a hračky pro dospělé?

Pochopitelně je využívám rád, ale nebojím se ani experimentovat, takže si vystačím často i s tím, co najdu běžně doma kolem sebe. Každopádně dilda, bičíky, svorky, pouta, provazy a vůbec všechny věci, které k BDSM praktikám lze využít, používám rád.

Jaké jsou vaše nejoblíbenější?

Hodně rád mám svou latexovou ruku nebo obří anální kolík, protože to jsou impozantní věci, které zdánlivě ani není možné použít. O to lepší je pak pocit, když se to skutečně povede. A mám hodně rád i svorky, řetízky a závaží hlavně na stydké pysky, tam je ten prostor pro překonání sebe sama taky dost velký.

Takže vás dost baví řekněme to, jak váš protějšek zvládá – bolest, velikost, stud, že?

Dá se to tak říct. Líbí se mi ten “wow” moment, kdy člověk překoná sám sebe. Kdy udělá něco, co si myslel, že nejspíš ani nezvládne. Když se v takové chvíli díváte subině do očí, vidíte ty rozšířené zorničky a ten výraz, tak to je přesně ta chvíle, kterou si strašně přejete vidět.

A naopak, které hračky vás prostě nebaví?

Nejsem úplně velký fanda složitějších forem svazování. Ano, vypadá to krásně na fotkách, i ty pocity mají něco do sebe, ale ten poměr investovaného času a následného efektu mi nepřijde úplně adekvátní. Ale rozhodně ani to nijak nezavrhuju. Každému, co jeho jest.

We cannot display this gallery

Co byste chtěl ještě zažít? Lze ještě vás něčím překvapit?

Chtěl bych zažít asi to překvapení:) Z věcí, které jsem ještě nezažil, mě láká už asi jen nějaká pěkná asiatka. Vždycky se mi moc líbily i typologicky, ale neměl jsem na žádnou ještě štěstí.

A pak mě láká nějaká opravdu velká akce, třeba na celý víkend, kde by některá z mých subinek dělala opravdu 48 hodin všechno, co si má zvrhlá mysl zamane, včetně nabízení se každému, koho přivedu. Mám rád překonávání sebe sama a tohle je opravdu už vysoká škola BDSM.

A vlastně ještě jedna věc mě láká – mít možnost své zkušenosti předávat i dalším lidem. Jen musím vymyslet nějakou formu, která by mi nenarušovala “normální” život. Sexualita je totiž něco, co se vyplatí zkoumat hodně do hloubky.

Naštěstí váš Twitter i rozhovory, které dáváte, vám mohou pomoci s šířením zkušeností. Ale klidně bychom vaše zkušenosti využili – třeba s přípravou nových extrémnějšího návodů na praktiky, přidal byste se?

Jasně! Je třeba se snažit pomáhat lidem v tom, aby zažívali lepší a intenzivnější zážitky co nejčastěji. Aby se neobávali vyzkoušet i svoje hluboko uložené sny a přání. Nebo dokonce i to, o čem se jim ani nesnilo. Když si člověk umí život užít, je to prostě čistá radost.