Hned první co mě zaujalo je to, že to není obyčejný vibrátor, ale že to je pulzátor a také to že má na povrchu vroubky.

Hned první co mě zaujalo je to, že to není obyčejný vibrátor, ale že to je pulzátor a také to že má na povrchu vroubky.

Vzhled pulzátoru

Jak jsem již zmínila tak pulzátor má na povrchu zajímavé jemné, ale účinné vroubky. Povrch je velmi příjemný na dotek, pulzátor je ze silikonu, kde musíme dávat pozor na lubrikanty. Takže nepoužívat lubrikanty na silikonovém základu, ale na vodní bázi.

Barevná kombinace stříbrné a černé je taky velmi hezky udělaná. Celková délka pulzátoru je 20 cm, délka pro vložení je 12 cm a maximální šírka je 3,5 cm.

Jak přišel zabalený?

Krabička byla s názvem pulzátoru a také s tím vším co umí, vevnitř byl pulzátor v plastovém „rámečku“, aby se nerozbil a v balení byla také USB nabíječka. Pulzátor jsem zatím nejdéle nabíjela hodinku a také cca přes tu hodinku vydržel.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Jak pulzátor funguje

Pulzátor má uvnitř sebe pohyblivé jádro, které se po spuštění pohybuje ve 12 různých programech i když nemá pohyblivou část, tak jeho jádro se pohybuje tak rychle že to vynahradí úplně s přehledem vibrátor. Po spuštění se pulzátor začne automaticky zahřívat na 42 stupňů a nebojte se, nepálí to.

Použití pulzátoru

Pán ho na mě použil, když jsem klečela na čtyřech a byla svázaná abych se nemohla ani hnout a na sobě jsem měla krajkované body s baletní sukýnkou.

Při zapnutí byl trošku hlasitější a když byl uvnitř mě tak se to trochu utišilo, po chvíli co jsem ho měla v sobě,tak musím říct, že jsem měla neskutečně smíšené pocity.

Zjistěte kolik stojí Pulzátor XUANAI Hammer
ZJISTIT CENU

Nevěděla jsem co přesně si o tom myslet, je to dobré? Není to dobré? A dělá to vlastně se mnou něco? Po nějaké chvilce a více pohybech jsem si uvědomila, že se toho pocitu nemůžu nabažit a že ho snad nikdy nebudu mít dost.

Díky tomu, jak se sám zahřívá, se prostě nestane, že by Vás to někde zastudilo, což pro člověka jako jsem já je strašnou výhodou, takže o to víc jsem ho chtěla víc a víc v sobě.

Pán to na mě poznal a tak si vychutnával vypínání pulzátoru a tím oddalování mého orgasmu, či dráždění jen kouskem, který byl ve mně a to vyvolávalo ještě větší chtíč.

Takže pulzátor doopravdy doporučuji vyzkoušet, nemusí sednout každému, ale pokud Vám sedne, prožijete s ním skvělé a nové zážitky.

Klady

Zápory

Jednoduché ovládání Hlasitost
Vzhled
Zahřívání
Programy
Automatické zahřívání
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: