Jako první mě zaujal název vibrátoru a potom vzhled, po přečtení popisu jsem si ho musela přidat do sbírky, co máme s Pánem.

Jemný vzhled princezny mu nechybí

Povrch vibrátoru je neskutečně příjemný a na dotek je překvapivě měkký. Barvu má krásně jemně růžovou a rukojeť‘ je v lesklé růžové barvičce, což mu neskutečně přidává na eleganci a luxusu. Ovládaní je velice jednoduché, prostředním tlačítkem se vibrátor zapíná/vypíná, horním tlačítkem si volíte z 10 vibrací a spodním tlačítkem zapnete či vypnete vyhřívání špičky vibrátoru.

V jakém balení přišla naše „princezna“?

Přišla v bílé krabičce, kde byla pořádně upevněná, aby se jí nic po cestě nestalo. V balení také nechyběla USB nabíječka a menší příručka. Nabíjí se cca 2 hodiny a vydrží také ty 2 hodiny.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Jaká je velikost a materiál vibrátoru?

Celková délka je 21 cm, hloubka vložení je cca 17 cm a průměr je cca 3,5 cm.
Vibrátor je vyroben z lékařského silikonu a také proto se nedoporučuje používat lubrikační gely, které jsou silikonové či různé olejíčky.

Zjistěte kolik stojí Vibrátor BOOM Princess
ZJISTIT CENU

Jak ho Pán použil

Pán ho použil, když jsem byla svázaná a nemohla se ani hnout, měla jsem zavázané oči, takže jsem vůbec nemohla vědět, co dalšího přijde a jako další přišel menší výprask a hned po něm tento vibrátor.

Musím říct, že už jen díky tomu krásnému materiálu jsem hned poznala, o který se jedná a přinesl ne jeden orgasmus.

Díky vyhřívání vibrátoru byl hodně příjemný a také se nestalo, že by teplota byla až moc vysoká, co se týká programů vibrací, podle mě si tam každý najde to své pravé.

Můj konečný názor na vibrátor je takový, že nemá žádné zápory a rozhodně se do něj vyplatí jít, protože to je fakt luxusní poklad mezi vibrátory.

Klady

Zápory

Velikost Nenašla jsem
Jemnost materiálu
Ovládání
Měkkost
Vzhled
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Dobrý dne,
chci se informovat,kde se dá koupit nabíjecí kabel k tomuto vibrátoru?
Dekuji za info.

Hezký den, musíte kontaktovat přímo výrobce/prodejce tohoto vibrátoru od značky BOOM – neboli Sexshop.cz. Ti jediní budou plně vědět kde/jak/za kolik se dá sehnat.

Spolupracujeme: