Při prvním pohledu na seznam věcí na recenze jsem si řekl jen „hmm, prostě vibrátor“. Ovšem posléze moje oči upoutala informace, že je vyhřívaný. To stačilo zmínit před mojí zimomřivou manželkou, a bylo jasné, co se bude testovat.

Vkusně a prakticky zpracovaný

Co se týká vzhledu a materiálu, vibrátor je ukázkou vkusného a současně praktického zpracování. Jemný silikon je i bez předehřátí příjemný a nestudí. Stejně tak celý tvar neobsahuje žádné hrany a jediné dva maličké výstupky slouží k připojení nabíječky I tlačítka jsou zde jen malé prohlubně. S celkovou délkou 19,5 cm a průměrem 4,3 cm se jedná o decentní kousek, žádného zbytečně velkého macka.

Tlačítka si člověk musí nejprve osahat. U některých bylo potřeba pro stisk vyvinout trochu větší sílu a žena během testování se zavedeným vibrátorem měla s ovládáním trochu problém. Člověk ale rychle zjistil, že prostřední tlačítko je vypínač, dolní zapíná zahřívání (indikační světlo se rozsvítí červeně), horní zapíná vibrace/pulzy (pro změnu modré světlo) a přepíná mezi módy, jichž je na výběr opravdu hodně, a tlačítka vpravo a vlevo slouží k zesílení nebo zeslabení vibrací.

Vždy pro vás předehřátý

Jako vibrátor je tento výrobek velice solidní standard. Výkonný, poměrně tichý, dostatečně variabilní. Ovšem pomyslnou třešničkou na dortu je právě ono předehřívání. Na internetu se dočtete, že během tří až čtyř minut může dosáhnout teploty kolem 38°C.

Stopky jsme si do postele sice nebrali, ale po zhruba pěti minutách jsme po přiložení k tváři s manželkou uznali, že můj konkurent má asi horečku. Navzdory špatnému zdravotnímu stavu se však následné práce zhostil více než dobře. Hned jako první věc jsem se od ženy dozvěděl, že za to teplo od ní dostává body navíc. Přímo jejími slovy v ten moment: „Jo, tohle je ono!“

Ani výdrží vás nezklame

Výrobce uvádí, že akumulátor má výdrž až dvě hodiny, ale už nespecifikuje, zda se jedná jen o vibrování nebo počítá i s vyhříváním. Údaj je ovšem poměrně irelevantní, protože na první nabití se nám stále ještě nepovedlo vybít baterii ani po poměrně intenzivním testování.

Nabíječka v sadě mě potěšila, protože se jedná o z jiných výrobků již mně známý USB kabel, který se k vibrátoru připojuje pomocí dvou malých magnetů. Díky absenci konektoru je tak vibrátor vodotěsný, takže snad nemusím ani zmiňovat, že při mytí po použití si nemusíte dávat pozor, aby se voda nedostala, kam nemá.

Zahřeje ne/jenom v zimě

Kol a kolem je Warm Elegance kouskem, který by i bez vyhřívání byl opravdu dobrý, ale právě to ho v našich očích zařadilo na pozici hračky, ke které se budeme vracet více než rádi. V nadcházejících zimních měsících se tahle funkce bude hodit!

Klady

 •  

  Zpracování a materiál

 •  

  Vyhřívání

 •  

  Vodotěsnost a s ní související snadná údržba

Zápory

 •  

  Trochu tužší tlačítka

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU