Když jsem s recenzemi na hračky pro dospělé začínal, bylo mi přímo řečeno, že je potřeba někdo, kdo by trochu pohnul s kategorií umělých vagín a podobných výrobků. Proto jakmile jsem v nabídce zahlédl tento masturbátor, uznal jsem, že bych měl dál plnit svoji povinnost a ozkoušet jej.

Pokaždé jiná

Sexpresso je pomůckou mnoha kontrastů. Během prvních několika testování jsem měl pocit, jako kdybych pokaždé zkoušel úplně něco jiného. Ale k tomu se dostaneme, nejprve si pojďme pomůcku prohlédnout.

Masturbátor vypadá elegantně a musím ocenit jeho menší rozměry. Obdobné hračky jsou někdy zbytečně velké, mnohdy až masivní, což pro tuto neplatí. Jakmile sundáte víčko, čeká vás ale trochu zklamání.

S realističností vzhledu si výrobce hlavu nelámal, vybafne na vás obyčejná dírka v průhledném silikonu. Člověka prostě někdy potěší, když si může na svoji tichou společnici sáhnout a ocenit, že na omak je jako živá. To se tady
nekoná.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Bez lubrikantu nepojedete

Rozhodně musím doporučit použití co nejlepšího lubrikantu. Naschvál jsem Sexpresso zkoušel s více různými a tuhle hračku něčím laciným neošidíte. Čím lépe namažete, tím lépe se projedete. Když jsem vzal laciný gel z drogerie, trvalo opravdu dlouho, než se hračka promazala, a celkový zážitek nebyl úplně ono.

Zjistěte kolik stojí Umělá vagína Marc Dorcel
ZJISTIT CENU

Na to se připravte obecně. Tento masturbátor má pomalejší rozjezd. Vnitřek je posetý spoustou výstupků, takže chvíli trvá, než se to vše promaže. Ovšem za první minutku rozporuplných pocitů budete náležitě odměněni.

Největší předností tohoto masturbátoru je totiž ovládání tlaku. Vnější kryt není z jednoho kusu, ale má dvě pohyblivé plochy, jež můžete dle libosti tisknout, jak jen vám bude příjemné. Řeknu to upřímně, ale podobný stisk vám asi žádná žena nedopřeje, ať by trénovala Kegelovy cviky, jak by chtěla.

Jako hluboký orál

Ve výsledku bych, pokud zjistíte, jak na to, připodobnil použití tohoto výrobku k simulaci extrémně dobrého a hlubokého orálního sexu. Nutno poznamenat, že asi od mimozemské bytosti, která neexistuje, protože takovouhle kombinaci vjemů vám žádná ústa neposkytnou.

Těžko se to popisuje, ale jazyk, který vám obtočí a stiskne špičku penisu, prostě nikdo vzadu v krku nemá… Na rovinu, když jsem přišel jak na to, ani jsem nechtěl vyvrcholit, jak dobré to bylo. Najednou mi bylo úplně ukradené, jak hračka vypadá, a že promazání trvá dlouho. Použití vše vynahradilo.

Netlačte příliš

Snad jen dejte pozor a netlačte příliš, vnější kryt, když jej stisknete moc a pod špatným úhlem, má tendenci se občas otvírat.

Otvírání a čištění je také dobré zmínit. Nejprve musíte odtrhnout plastový kroužek kolem vaginy, načež můžete kryt rozevřít a vyndat silikonovou vložku. Těžké to není, ale jedna moucha by se našla Původně jsem si myslel, že jen vyndám vnitřek, obrátím ho naruby a umyji, ale stačil letmý pohled, abych usoudil, že se musí zevnitř umýt i vnější kryt. Chápu důvod, proč vnitřek netěsní, ale přesto, kdyby se dalo čištění odbýt rychleji, bylo by to velké plus.

Kol a kolem, na tuhle hračku potřebujete trochu trpělivosti, ale nakonec se dočkáte pocitů, které jsem s jiným obdobným výrobkem ještě nezažil. A na závěr ještě musím pochválit název. Po první otázce, co to má společného s kávou, mi konečně docvakl skrytý vtip.

Klady

Zápory

Extrémně účinné ovládání tlaku Vzhled samotné vaginy
Elegantní vnější vzhled Chvíli trvá, než si sedne
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU Další inspirace
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: