Pokud jste spíš konzervativnější typ a realistické vibrátory jsou pro vás příliš vulgární́, potom rozhodně sáhněte po Michaelovi. Je to milej elegán, který s vámi zůstane vždy do sladkého konce! Byl stvořen pro pocity luxusu a něhy.

Kvalitní a diskrétní

Už na první pohled působí Michael velmi diskrétně a kvalitně. Horoucně pevný, bytelný, přesto ale poddajný. Je krásně hladký a na povrchu příjemně měkký díky kvalitnímu lékařskému silikonu.

Co do velikosti je to zlatý střed, za který se stydět nemusí. Vibrace má opravdu silné, avšak velmi tiché, takže se můžete vydat za dobrodružstvím třeba i o polední pauze na záchodku. Tedy jen pokud vy sami dokážete udržet volume dole.

Čím se liší?

Mišák je také plně vodotěsný, což by mělo trknout zase ty s láskou pro dlouhé koupele. Být rozmazlován bublinkami ve vaně, popíjet příjemné bublinky ze skleničky a k tomu si užívat jeho vibrace a nebýt nikým rušen? To je jasný úkol pro dnešní večer!

Jak se nabíjí

Michael se nabíjí snadno a rychle a určitě se neunaví dřív než vy. Má na své patce magnetické body, na které přesně přiskočí nabíječka.

Takže žádné konektory, dírky, podstavce, ale čisté a jednoduché 2 nerezové body. Na druhé straně nabíječky je USB konektor, takže nabíjet můžete jak z počítače, tak z jakékoliv síťové nabíječky s tímto prvkem.

Souhrnně

Vibrační programy jsou zajímavé a víc než dostačující. Cena není extrémní, naopak vzhledem ke kvalitě je to investice k nezaplacení.

Oceňuji v něm to, že se nesnaží o žádné kreativnosti, divočiny, extra pokročilé funkce (které vždy něco stojí), ale je to klasik, který nerezaví a udělá vám (i vaší peněžence) radost.

Co dodat?

Nezbývá mi než popřát vám příjemnou zábavu! S tímhle klukem do party chybu neuděláte. Je jemný, diskrétní, elegantně vypadá a rozhodně vám neudělá ostudu a škodu při žádném večerním řádění. A to jak o samotě, tak i s partnerem – třeba formou předehry.

Klady

 •  

  Výrazné vibrace

 •  

  Přesto stále tiché

 •  

  Jemný sametový silikonový

 •  

  Vodotěsnost

 •  

  Magnetické nabíjení

Zápory

 •  

  Nenašel jsem

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU