V poslední době jsem k testování dostala hned několik kousků zajímavých hraček – mezi nimi byl i černý gigant Magnum Opus od společnosti ToyJoy. A i když jsem to neudělala úplně schválně, sáhla jsem po této hračce až na úplný konec. Nebylo to proto, že by se mi snad nelíbil – naopak, vzhledově mě zaujal a já byla zvědavá, jak se bude chovat v praxi, protože se jedná o přirážecí vibrátor. Ale já se ho bála:D

Ne, vážně. Ta jeho velikost mě úplně zaskočila. Vyzkoušela jsem poměrně dost hraček, ale Magnum Opus je zaručeně největší kus, který jsem testovala. Ale otestovat jsem to musela, takže jdeme na to.

Velká hračka v obří krabici

Krabice je tak velká, že se mi doma nikam nevešla, takže musela hned pryč. Což je škoda, protože byla fakt pěkná. A nejvíc se mi líbil způsob otevírání – nejprve jedno „křídlo“, pak druhé…a to vše krásně drží díky magnetům.

Jinak v krabici najdete návod, samotnou hračku a nabíječku (s USB koncovkou), vzhledem k velikosti vibrátoru bych uvítala, kdyby tam přibalili ještě nějaký obal na skladování. Je pravda, že absenci skladovacího pytlíku kritizuju skoro vždycky, ale tady mi opravdu chyběl, protože Magnum Opus je ze sametového silikonu a je na něm vidět každé zrnko prachu…a že se na něj ta zrnka chytají ve velkém. Takže jsem si pytlík na hračky musela dokoupit.

Silikon a ABS plast

Výborný je také materiál, ze kterého je Magnum Opus vyrobený. Saténový silikon je na dotek velice heboučký a příjemný, jedinou nevýhodu to ale má – žena musí být hodně vzrušená, nebo si budete muset pomoci lubrikantem (na vodní bázi samozřejmě), protože silikon jinak trochu drhne.

Rukojeť z ABS plastu je matná a v kontrastu s lesklými tlačítky to vypadá opravdu luxusně. Celkově se společnosti ToyJoy podařilo vyrobit velice pěkný kousek.

Jediná „chybička“, která kazí jednolitý a hladký vzhled je ochranná zástrčka na nabíjecí dírku – ta je totiž také v úrovni rukojeti, takže je tam takové silikonové poutko, kterým zástrčku vyndáte. Nejsem designer, takže netuším, jak by se to dalo udělat jinak, ale když jsem to viděla poprvé, měla jsem pocit, že je to chyba v odlitku. A také spáry by mohly být méně viditelné:D

Tři tlačítka stačí

Magnum Opus má jenom 3 tlačítka, která jsou suprově graficky označená…Dokonce i osoba, která s hračkami nemá žádné zkušenosti, to bez návodu pochopí. Takže za mě naprostá bomba!

Ale aby byla recenze kompletní

Spodní tlačítko slouží k zapnutí a vypnutí. Prostřední (je na něm taková vlnka) zapíná vibrace a poslední horní tlačítko, kde je vyobrazena jedna šipka nahoru a jedna dolů, dělá přesně to, co je na obrázku – rozpohybuje „stroj“ nahoru a dolů. Takže když tohle tlačítko stisknete, vibrátor začne přirážet.

Nejprve musíte vibrátor zapnout, rozsvítí se podsvícení všech tlačítek, a pak si vyberete, jestli chcete vibrace, pulzování nebo obojí najednou. Režimy vibrací i rychlosti pulzů jsou pak ve smyčce, takže pokud budete chtít jeden z režimů (nebo oba) vypnout, musíte vypnout celý vibrátor.

Tlačítka jsou na stejné úrovni jako celá rukojeť. To sice na pohled vypadá velice elegantně, ale v reálu pak máte problém najít to správné tlačítko – musíte vynaložit trochu úsilí, abyste poznali rozdíl mezi lesklým (tlačítka) a matným (rukojeť) ABS plastem. A přiznejme si na rovinu, při hraní NIKDO nechce hledat tlačítka.

S tlačítkama jsem měla ještě jeden problém, musí se pořádně zmáčknout. Což se mi při hraní úplně nedařilo a musela jsem je mačkat několikrát (většinou 2x), abych si přepla režim.

A když už jsme u toho režimu…

Na výběr máte celkem 7 vibračních módů. Magnum Opus bohužel nemá paměť, takže pokud si oblíbíte třeba ten poslední a vibrátor vypnete, máte smůlu a musíte se k němu proklikat znovu. Já si bohužel svůj oblíbený mód nenašla – na můj vkus jsou vibrace poměrně nevýrazné a moc mě nebavily. Takže pokud bych měla chuť si hrát s vibrátorem, sáhla bych po něčem jiném.

Zajímavá je ovšem ta druhá funkce. Magnum Opus je totiž kromě vibrátoru také pulzátor/přirážeč se 3 rychlostmi. Nevím teda, jestli je označení pulzátor to pravé, protože tahle hračka doslova přiráží. Když si zapnete pulzační režim, bude se pulzátor prodlužovat (a zase zkracovat) až o 8 cm.

A to už je pak pěknej macek

K tomuto zvětšování slouží „harmonika“ mezi rukojetí a tělem. Všímavější pozorovatelé v této skládačce najdou celkem 4 dírky, které při menšení vypustí vzduch. Já sama jsem si toho všimla, až když jsem zkoumala zapnutý pulzátor v ruce. Musela jsem uznat, že je to dobře vymyšleno.

Zjistěte kolik stojí přirážecí Magnum
ZJISTIT CENU

Každopádně když jsem tuhle hračku poprvé zkoušela, měla jsem problém ji pořádně uchopit. Aby pořádně přirážela, musíte pevně držet rukojeť. Pokud byste ji náhodou drželi za tělo, bude pulzovat rukojeť a to vás fakt neuspokojí.

Jenomže když jsem si udělala pohodlí a zapla pulzátor, těch 8 cm najednou vypadalo jako metr. Abyste mě pochopili, snažila jsem se držet rukojeť pulzátoru, jenomže to tělo se zvětšilo natolik, že bylo příliš hluboko, a mě to bolelo. Když jsem úchop povolila, pulzovala rukojeť. Takže jsem se snažila najít ideální vzdálenost, abych si to užila. Jenomže v nenataženém stavu měří Magnum Opus 31 cm, k tomu přičtěte těch 8 cm a výsledkem je zjištění, že mám na tuhle hračku moc krátké ruce!

Byla jsem dost zklamaná. Měla jsem sice krásnou, ale pro mě nepoužitelnou, těžkou a extrémně hlučnou hračku. Mohla jsem ji používat jenom s partnerem. Což jsem sice vyzkoušela, ale nebylo to ono – soustředila jsem se hodně na ten hluk, vibrace jsem vůbec necítila a to přirážení bylo takové divné (nevím, jak jinak to popsat). Po téhle zkušenosti jsem byla rozhodnutá, že tuhle hračku už nikdy zkoušet nebudu!

ALE…

Všechno se změnilo, když jsme si s přítelem Magnum Opus začali víc prohlížet a diskutovat. Prohodil větu, že mu připomíná šukací stroj, ale v cestovním provedení. Najednou jsem se na něj začala dívat úplně jinak. Zjistila jsem, že není těžký, ale dokonale vyvážený… takže testování začalo znovu, ale jinak.

Přítele napadlo z něj ten šukací stroj vytvořit. Rukojeť jsme vložili mezi dvě části Loverátoru (úplně stejně bude fungovat, když ho vložíte pod matraci) a show mohla začít. I když byl pulzátor držen jenom kouskem molitanu, ani se nehnul…jenom přirážel.

VIDEO Magnumu Opus jako šukacího stroje

Pak už jenom stačilo se na něj narazit a nechat se obšťastnit. Byl to velice zvláštní pocit, poprvé jsem do sebe takto nechala přirážet stroj a bylo to skvělé…o to lepší, když ke mně pak přišel přítel a vyplnil mi k tomu ještě pusinku. Nic podobného jsem nikdy předtím nezažila. Ten nával vzrušení a různých pocitů se ani nedá popsat.

Celkový dojem trochu kazil ten hluk – na druhou stranu, výkon, který Magnum Opus podává, se bez pořádného motoru neobejde…a pořádný motor je prostě slyšet. Navíc po nějaké době ho začnete ignorovat.

Co k tomu ještě dodat?

Sice mě Magnum Opus jako vibrátor a pulzátor vůbec nezaujal a myslela jsem, že je to největší propadák, který jsem kdy zkoušela, ale nakonec jsem zjistila, že se jedná úžasný produkt se skvělým výkonem. Jen se musí namířit správným směrem… Rozhodně to ale není „must have“ pomůcka.

Tohle je spíš taková perlička pro milovníky hraček, kteří ocení výkon šukacího stroje v malém provedení. Protože podle mě je Magnum Opus šukací stroj a jako takový by se měl prodávat! A s tím souvisí i taková malá připomínka pro výrobce – doplnila bych příslušenství. Třeba taková přísavka nebo cokoliv, co by zákazníkům umožnilo si doma vytvořit plnohodnotný šukací stroj, aniž by museli vymýšlet, čím zatíží rukojeť.

Klady

Zápory

Cena Hlučný motor
Silný výkon Velikost (moc velký)
Sametový silikon Chybí příslušenství
ABS plast
Povedený design
Voděodolný
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: