Říká se, že na délce, tloušťce ani zakřivení nezáleží. Když někoho milujeme, možná ne, ale někdy si tělo zkrátka žádá své specifické potřeby. A ty jsou u každé ženy jiné…

Největší XXL vibrátory

Pánové to možná znají, ta partnerčina slova při aktu: „Běž dál, hlouběji!“ . Jenže ono už to nejde. To nutně nemusí znamenat konec lásky ani chirurgické prodloužení penisu, potěšit ženu navíc nemusíte jenom květinou, ale i XXL vibrátorem…

Přejděte do e-shopu
ZJISTIT CENU

Právě XXL vibrátory jsou určeny pro nenasytné samice, dožadující se maximálního tlaku jednoho ďábelského hřebce, a rozhodně není na škodu (s běžnými kašpárkovskými rozměry partnera), se během postelových radovánek ohánět i s pořádným silikonovým/gelovým/kovovým mackem v ruce, s kterým nás ženy stejně nakonec může uspokojit náš partner.

Při volbě šikovného 35 cm hřebce je pro začínající klisničky vhodné volit plně tělu poddajný gelový materiál, který se vám v ruce roztřese jako želatina. Zkušenější šampiónky si pak troufnou i na tvrdší materiály, ještě erudovanější na ovoce a nápojové láhve denní potřeby (nedoporučuji).

Velký, kterého ocení každá…

Některá ocení dlouhého a úzkého kamaráda, evokujícího zvířecí penis, jiná touží po pořádné kládě jak na délku , tak na šířku. Jste-li ta, která prahne po bodání do stran/y – i pro vás se bizarnější, či rovnou dvojité XXL vibrátory najdou. Fantazie nezná u hraček pro dospělé mezí, je-li vám to stále málo, pořídíte tyto obry rovněž v kombinaci s análním dildem.

Nic se však nemá přehánět, ať nedopadnete jako ve filmu Nymfomanka, tím, že máte tohoto rozměrného kamaráda doma, instalujte a navyšujte si rozkoš postupně a ne příliš dravě a neustále, počkejte, jak vaše tělo zareaguje a toho macka vůbec příjme. Rozhodně neriskujte zbytečná vnitřní poranění, tohle se u gynekologa špatně vysvětluje.

Klady

Zápory

Nepřekonatelný pocit vyplnění Náročnější pro zavedení
Větší macek už není Často horší materiály
Solidní stimulace Méně funkcí
Diskrétně nakoupíte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Spolupracujeme: