Dostali jsme několik kousků tohoto lubrikačního gelu a rozdělili jsme je mezi nadšené testery v naší redakci. Takže autory této recenze jsou pospolu: Petr s partnerkou a pár sExplorers.

Zkušenosti od Petra s partnerkou

Na první pohled nás zaujalo skvělý dávkovač, který milujeme u všech lubrikantů či masážních olejů. Díky němu se skvěle přípravek dávkuje a také zmenšuje riziko, že bude vnitřek zbytečně rychle zasychat.

Čaj v našem páru milujeme, ale celkově ve vůni Fair Squared gelu ho nedokážeme moc cítit. Ale z něj by měla být právě regenerační složka, která má pomoci s návratem intimní rovnováhy v ženském těle.

Jsme nadšení ze složení

A tam si myslíme, že jakákoliv pomoc je vítaná, takže toto složení kvitujeme s nadšením. Také oceňujeme to, že se jedná o „bio/eko“ lubrikant, takže jeho složky jsou přísně přírodní, nejsou zbytečně rafinované a tedy by měly být co nejpříjemnější a nejpřirozenější pro naše tělo.

A to se rozhodně počítá do kladů, protože do kontaktu s ženským klínem by mělo přicházet jen to nejlepší, co je k dostání. Zde se vůči jejímu zdraví nevyplácí nikdy šetřit. Však si to ani naše drahé polovičky nezaslouží – takže jen to NEJlepší pro ně! Pamatujte na to. Rozmazlujte je a ony vám to s nadšením vrátí.

VIDEO z rozbalování v redakci:

V praxi

V reálném použití je gel na vodní bázi (přeci jenom na silikonovém základu už asi nebylo možné mít 100 % čistý a nerafinovaný základ). To má své výhody a nevýhody.

V základu by tento gel měl méně klouzat, protože vodní lubrikanty dříve zasychají na pokožce. ALE díky pár složkám je gel vhodný i pro erotické masáže, takže svou příjemnou kluzností má docela navrch oproti běžným konkurentům. Je to zkrátka zajímavý hybrid, který nás dost baví a řadíme ho mezi naše oblíbené gely!

Zkušenosti od sExplorers

První otevření: Hned na začátku mě zaujala krásně zpracovaná krabička a to jsem ještě netušila, jak zajímavý bude obsah. Gel má lahvičku s praktickým zavíráním ve stylu kolébky, které zvládnete otevřít jednou rukou. Po otevření mě překvapila nádherná vůně zeleného čaje, který by měl mít pozitivní účinky nejen na naši psychiku.

Zjistěte kolik stojí Masážní a lubrikační gel Fair Squared
ZJISTIT CENU

Podle výrobce by díky zelenému čaji měl mít regenerační účinky (nevyzkoušeno, nějak se nám nechtělo poškozovat se:). Pokud vám však tato vůně nevyhovuje, lze si vybrat z další nabídky výrobce díky přiloženému příbalovému letáčku.

Ve stejné řadě nejsou jen gely, ale i různé další produkty péče o tělo (šampony, sprchové gely…) a s různými vůněmi. Rozhodně se vyplatí prozkoumat i další nabídku.

Použití

Gel se velice dobře roztírá, je příjemný na dotyk. Lze ho využít jako masážní i lubrikační, což považuji za velkou výhodu. Bohužel tím, že je na vodní bázi také poměrně rychle vysychá. Není tudíž příliš vhodný třeba jako náhražka análního gelu, ale zase není problém jej použít s různými pomůckami.

Nechává však za sebou příjemný nemastný povlak. Připravte se tedy na spotřebování většího množství než u gelu na bázi jiné. Gel má lehce nasládlou chuť, což jistě oceníte při svých experimentech s orálními hrátkami.

Fairtrade

Někteří jistě ocení, že je výrobek vhodný pro vegany, vyroben v rámci fairtrade (lidé, kteří pracují na výrobě takových produktů jsou placeni standardně, mají dobré pracovní podmínky, žádná dětská práce, testování na zvířatech atd.) a neobsahuje žádné přidané chemické aromatické látky. Výrobce tvrdí, že byla použita pouze přírodní aromata a přírodní látky.

Klady

Zápory

Dobré roztírání Spotřebování většího množství díky rychlejšímu vysychání
Praktický uzávěr
Příjemná vůně i chuť
Využití i pro masáž
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: