Značka Shunga přináší na trh řadu erotických masážních olejů. Celá kolekce byla opravdu pečlivě připravena a je určena pro skutečné milovníky, kteří považují své objetí za projev umělecké inspirace.

Výrobci čerpali inspiraci na základě japonských uměleckých děl z 16. – 18. století a samotné historie Shungy.

Shunga erotické oleje

Jednotlivé produkty představují prostředníka mezi milenci, jejich úkolem je zintenzivnit požitky z vyvrcholení sexuálního vzrušení během intimních chvil. Značka Shunga nabízí oleje s afrodiziakálními účinky, jedlé pudry vhodné na celé tělo, krémy a oleje pro erotické masáže, balzámy na rty, masážní svíčky, krémy podporující ženský orgasmus, krémy stimulující bod G, dračí krém mužnosti, lubrikační gely a mnoho dalšího.

Každý produkt je zabalen ve velice hezkém obalu s japonským motivem. Již samotný pohled na výrobky ve vás vyvolává smyslnost, uvolněnost a souznění.

Velice zajímavým produktem je SHUNGA barva na tělo s příchutí čokolády a vanilky. Balení obsahuje jednou barvu na tělo a malovací tyčinku. Celá sada může sloužit jako nevšední předehra, kdy si můžete s partnerem/partnerkou napsat milostné vzkazy, touhy nebo obrázky na vaše nahá těla.

Dalším nevšedním produktem je také SHUNGA Dragon prášek do koupele s vůní ovoce. Prášek obsahuje barvící gel, který z vaší koupele vytvoří netradiční a relaxační zážitek, při kterém si odpočine nejen vaše tělo, ale i mysl.

Dále stojí za povšimnutí také SHUNGA Rain of Love Arousel Cream, což je preparát, který slouží k vyvolání mokrého orgasmu, tj. ženské ejakulace. Krém pochází z Kanady a dokáže vyvolat vnitřní orgasmy vaší partnerky, které bývají většinou zakončeny výstřikem.