Jak se nám dařilo v uplynulém roce? Co se nám povedlo a co naopak ne? I letos chceme pokračovat v reportu našeho ročního počínání.

Report za další rok snažení Lascivní.cz

Povedlo se nám

Rok to byl náročný, ale úspěšný. V návštěvnosti jsme vyrostli o 49 % oproti předcházejícímu roku. Byl to rozhodně úspěšný rok, ale kdybychom věděli kolik času nám zabere nový (a hlavně „starý“ obsah), asi bychom si hodili mašli:) V průběhu roku jsme přepsali více než 700 článků, protože… to prostě potřebovaly.

Byly krátké, špatně strukturované, nepřehledné, … byly to zbytky z doby, kdy jsme hodně rostli, přibírali redaktory a kvalita se rozmělnila. Takže letos nás čekalo spojování článků, přepisování, doplňování nových fotek a nakonec i mazání, protože ne vše nám zaměřením či kvalitou sedělo do našeho společného cíle.

Obsah:

108 nových článků – z toho:

Technologie:

  • vlastní VPS (díky tomu máme stabilní server kde jsme jenom my a v budoucnu nám to pomůže zvládnout i silnější nápory čtenářů),
  • nasazení HTTPS (větší bezpečí a anonymita = díky šifrovanému protokolu https je prohlížení našich stránek hůře sledovatelné a také rychlejší),
  • ajaxové hledání s filtrací (zrychlili jsme vyhledávání mezi články, recenzemi, slovníčky),
  • porovnávací tabulky v recenzích (tohle nás trápilo roky, ale až letos jsme přidali lehce upravitelné tabulky, které najdete hlavně ve velkých porovnávacích recenzích.

Ani letos nechyběla naše hosteska na erotickém festivalu Erofest v Praze – letos jsme se moc nepochlapili a kreativitu jsme odložili stranou. Vsadili jsme znovu na naše brandové kondomy a tematickou soutěž o nejlepší erotické hračky (dle našich recenzí).

V rámci Lascero.cz jsme nepřijímali nové sex-blogy, raději jsme se věnovali těm stávajícím, přidávali nové funkce, nové šablony. Postupně (dle počtu nových článků) jsme s nimi i dělali rozhovory, abychom je více zviditelnili u našich čtenářů. To nás ve větší míře čeká i letos, většina nám tu ještě chybí.

Nepovedlo se nám

Zde určitě musíme zmínit 3 věci:

  • koupit lepší fotoaparát,
  • dokončit redesign webu,
  • sestříhání videí z jednotlivých erotických akcí.

První dvě částečně souvisí s penězi, které lascivní.cz „ne/vydělává“, ale letos se už na to rozhodně najde prostor, čas i peníze, takže se máte na co těšit. Díky zrcadlovce na lepší videa a fotky (jak z recenzí, tak i akcí) a díky redesignu citelně přehlednější web s novými funkcemi, které dáváme v hlavě do kupy už roky. A konečně pro ně nastal správný čas.

„Letos to bude velký rok! Těšíme se a makáme na tom…“

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: