A dnes pokračujeme v šílené jízdě americkými zákoníky! Překvapivé, směšné i děsivé zákony, které se v USA týkají sexu – dnes pro vás máme už 2. díl a ani tím to rozhodně nekončí! Příště si můžete přečíst i další vyčerpávající díl – tentokrát 3. v pořadí.

12 erotických zákonů, které vám hlava v USA nepobere

 1. Ve státech Maryland, Indiana, Kentucky, Missouri, Minnesota, Virginia a Tennessee je dle zákona zakázaný anální i orální sex. V bývalé britské kolonii Singapur jsou k orálnímu sexu naštěstí tolerantnější. Je zde také nezákonný, ale pouze v případě, že není součástí milostné předehry.
 2. Ve městě Nashville ve státě Tennessee je platná vyhláška o tom, že muž, který bude na veřejnosti spatřen viditelně sexuálně vzrušen, může být za tento prohřešek zatčen. Ve městě Skullbon je zakázáno, aby žena sexuálně oblažovala řidiče.
 3. Ve státě Maryland je nelegální prodej prezervativů v prodejních automatů, zákon má však jednu výjimku – ochranné pomůcky mohou být v automatu umístěny pouze na místech, kde jsou alkoholické nápoje prodávány přímo v provozovně.
 4. Ve městě Oblong ve státě Illinois je přísně zakázáno mít během rybaření pohlavní styk v den svatby.
 5. Ve městě Clinton ve státě Oklahoma je zakázáno masturbovat během pozorování lidí, kteří se milují v autě.
 6. V Oregonu ve městečku Willowdale nesmí muž během pohlavního styku klít.
 7. V Pensylvánii (město Harrisburg) není dovoleno, aby řidiči náklaďáku provozovali sex v budce pro výběrčí mýtného.
 8. Všechny hotely v Sioux Falls v Jižní Dakotě musejí být podle zákona postele od sebe vzdáleny alespoň 60 cm a provozovat sex v uličce mezi postelemi je přísně zakázáno.
 9. Ve Virginii (ve městě Norfolk) nesmí podle vyhlášky vyjít žena na veřejnost bez korzetu. Ve městě Romboch není během sexu dovoleno svítit.
 10. Ve státě Minnesota nesmí muž provozovat soulož s živou rybou. S mrtvou rybou si muž podle zákona může dělat, co chce. Naopak ženy si mohou dělat, co chtějí s živými i mrtvými rybami.
 11. V Iowě v městečku Ames nesmí během sexu muž vypít více jak tři doušky piva. Dále také není ve státě povolen polibek, který by trval déle než pět minut.
 12. Ženy ve státě Minnesota v Alexandrii rády uplatňují následující zákon. Podle něho je nelegální provozovat pohlavní styk s vlastní manželkou, pokud dech muže páchne po sardinkách, česneku nebo cibuli. Pokud si to žena vyžádá, zákon muži ukládá povinnost jít si vyčistit zuby.
Ohodnoťte prosím článek