A máme tu pokračování našich nejčtenějších článků za poslední období – erotické zákony v USA vás rozhodně baví, takže v nich budeme pokračovat ještě 1 dílem příště – poté se podíváme do dalších částí světa. I tam najdeme neméně praštěné zákony týkající se sexu.

18 netradičních zákonů o sexu v USA!

 1. V Montaně ve městě Bozeman není dovoleno provozovat po setmění sex před žádným domem, pokud je při něm muž nahý. Ve městě Helena se zase uplatňuje zákon, podle kterého nesmí žena tančit na stole, pokud její oblečení vaří méně než 1,5 kg.
 2. V Nevadě je nelegální provozovat pohlavní sex bez prezervativu. Dalším opravdu vtipným zákonem je, že členové vlády nesmějí na zasedání chodit v převleku za penis. Tento kostým je povolen, pouze pokud probíhá zasedání místní samosprávy.
 3. Ve státě Nebraska ve městě Hastings musejí všechny hotely poskytnout muži čistou bílou bavlněnou košili. Bez jejího nošení totiž nesmí v hotelovém pokoji dojít k sexu.
 4. Ve Wisconsinu ve městě Connorsville nesmí muž ve chvíli, kdy žena prožívá orgasmus, střílet z pušky.
 5. V Ohiu ve městě Cleveland nesmějí ženy nosit příliš vyleštěné boty. Důvod je prostý, v jejich odrazu by mohlo být ženě vidět pod sukni.
 6. V Oxfordu není dovoleno, aby se žena svlékla, pokud před obrazem stojí muž.
 7. Ve městě Little Rock ležícím ve státě Arkansas je obyvatelům zakázáno flirtování na ulici.
 8. V Kalifornii ve městě Ventura je zakázáno, aby se psi pářili s kočkami bez písemného povolení. Kalifornie je na bizarní zákony opravdu hojná.
 9. Dalším takovým je, že ve městě Bakersfield je přikázáno, aby každý, kdo bude souložit s ďáblem, měl nasazený prezervativ. Orální sex je v tomto státě mezi manželskými páry trestán patnácti lety vězení a cizoložství je trestáno pokutou 1 000 dolarů (v přepočtu 25 000 korun) a jedním rokem vězení.
 10. Úsměvné je, že ve státě Arkansas je ten stejný prohřešek zpoplatněn pouze 20 dolary (v přepočtu 500 korun).
 11. Ve městě Logan ve státě Colorado nesmí muž políbit spící ženu. Ve městě Castle Creek je zakázáno provozovat pohlavní styk v jezerech, řekách nebo potokách.
 12. Pokud má v Idahu policista podezření, že se dvojice v autě věnuje sexu, musí nejprve třikrát zmáčknout klakson, poté dvě minuty čekat a teprve poté může policista přistoupit k autu.
 13. V osmnáctém nejlidnatějším městě USA v Detroitu ve státě Michigan je sex v autě povolen pouze na vlastním pozemku.
 14. Těžký život mají lidé, kteří mají rádi sadistické a masochistické hrátky ve státě Mississippi. Zde jsou tyto praktiky nezákonné.
 15. Ve státě Kentucky nesmí stát žena na dálnici v plavkách, pokud ji nedoprovázejí dva policisté nebo není sama ozbrojena holí.
 16. V Novém Mexiku ve městě Carlsbad je možné provozovat o polední přestávce pohlavní styk v autě, pokud jsou zatažené záclonky.
 17. Pokud by vás ve státě Georgia načapali při orálním sexu, hrozilo by vám pět let vězení.
 18. V Jižní Dakotě je tento prohřešek trestán deseti lety vězení a na Floridě dokonce dvaceti lety vězení.
Ohodnoťte prosím článek