Workoholik co promarnil život?

zklamání ze životaVezměte si člověka, který se od mládí snaží věnovat své kariéře a pro dosažení vysněného postu ve velké firmě (nebo založení své vlastní firmy) věnuje veškerý svůj volný čas. Soustředí se jen na práci a ženy ho nezajímají, nebo spíš na ně nemá čas. Z toho vychází i to, že postupem času je z něj člověk stydlivý a neschopný se seznamovat.

Dokáže se soustředit pouze na svoji práci, studium, či vše okolo, co považuje za stupínek k vysněné práci. Sám sobě si namlouvá, že až bude mít „splněno“, bude se věnovat ženám, najde si přítelkyni, jednu, dvě a po čase najde tu pravou. Tu Pravou, které bude moci dopřát vše, co si bude přát, protože on bude přeci zajištěný člověk.

Opravdu po několika letech usilovné píle získal vysněnou práci a daří se mu. Takže se snaží zaplnit díru, která už několik roků zeje po jeho boku. Jenže když ani ta prvá, ani ta druhá známost nevyšla a po té Pravé s velký P, se zaprášilo, tak propadá do depresí.

Třeba si v té chvíli uvědomí, že celá jeho snaživost a workoholismus přišel vniveč. Že promarnil část svého života tím, že se upnul pouze na kariéru. Přemítá nad tím, jestli byla tahle cesta ta nejlepší. Jestli tehdy neměl před tímto pekelným závodem o kariéru přikývnout na skleničku od slečny na baru? Jestli měl udělat něco jinak?

Dostane se z toho? Nebo ho práce naplní tak, že nebude potřebovat lásku a všeobecně ženu? Či skončí jako starý mládenec, o kterého nikdo nestojí?

Natálie
Natálie
Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

2 komentářů

  1. No tak s prominutím větší pi.ovinu jsem v životě neslyšel :-). Závist je věc strašná no, odmítnutí od podobně úspěšného člověka možná ještě horší, že jo holky… :-). Fuj

  2. Tak přesně takovéhleho člověka znám. Prosperující firma, drahý auták a velký dům se zahradou v kterém žije sám. Jediné baby, které se kolem něj motají jsou zlatokopky, které chtějí jen jeho peníze, ale má na ně dobrý čuch naštěstí, takže všechny hned vyprovodil pryč. Stejně ale jeho peníze mu nikdy nenahradí ty léta, která mohl prožít plodněji a zajímavěji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *