Volné vztahy jsou „in“

žena s vínem Nechcete se vázat? Nevyhovuje vám mít vážný vztah, ale na druhou stranu byste rádi měli nějaký protějšek, se kterým si zajdete na skleničku, do kina, ale i do postele? Najděte si volný vztah.

Co je to volný vztah

Jak vůbec lze definovat volný vztah? Od klasického vztahu se liší v tom, že oba partneři ví, že to není trvalého rázu a že ten druhý si kdykoliv může užívat s někým jiným či si najít opravdového partnera a volný vztah ukončit bez výčitek a pocitu viny..

Do volného vztahu celkově výčitky ani žárlivost nepatří. Vždyť právě proto do toho jdeme. Nikdo nás neomezujeme, užíváme si příjemných chvil, ale zároveň si svým životem můžeme dělat, co chceme, aniž bychom k tomu druhému cítili zodpovědnost za své chování.

Ve volném vztahu je také nutností používat kondom / prezervativ. Váš „protějšek“ stejně jako vy si můžete dělat cokoliv. To většinou obnáší i sex s jinými jedinci. Neriskujte zbytečně, pohlavní chorob je mnoho.

A co je ještě důležité pro volný vztah? Nesmíte se zamilovat. City do otevřeného vztahu zkrátka nepatří. Pokud se tak stane, budete si partnera přivlastňovat a bude vás bolet, pokud si dotyčný „užije“ s jinými.

A pro koho je tedy tento typ vztahu ideální? Především pro ty, kteří v současné době nechtějí s někým chodit navážno. Raději si chtějí užívat svobodu a mít otevřená vrátka pro toho „ideálního“. Zároveň však nechtějí být úplně sami.

Láká vás myšlenka volného vztahu? Zkuste to. Třeba zrovna vám to bude vyhovovat.

Veronika
Veronika
Nespoutaná a zvídavá (stále) slečna, která si do redakce Lascivní.cz našla cestu přes své samovzdělávání v milostných hrátkách. Nebojí se ani kamarádek v posteli, takže se není čemu divit, že jsme ji uvítali s otevřenou náručí.
Veronika
[supsystic-social-sharing id="1"]

5 komentářů

  1. Když se to příteli nelíbí, tak s tím nic nenaděláš. Pokud to myslíš vážně tak si najdi kluka, který s tím nebude mít problém.

  2. ja mam volny wztah uz nejake ctyri mesice,a uvazuju nad tim, ze to ukoncim, protoze kdyz uz to je i o citech, a trapeni se, neda se tomu rikat volny vztah…

  3. Já si myslím, že volný vztah by alespon jennou v životě měl vyzkoušet každý z nás. Je to odvaz. Jsem ve volném vztahu cca půl rok, a velmi mi vyhovuje 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *