Svlékni mě – nádherné erotizující VIDEO

Undress Me video Jaký je pocit se poprvé svléknout před svým protějškem? Co cítíme? Jak se chováme? Jak na nás působí ten „druhý“? A co teprve, když ho vidíme poprvé? Na to chce odpovědět umělkyně Tatia Pilieva v novém videu Svlékni mě (UNDRESS ME).

Nesmělé svlékání na kameru? Nádhera…

3 minuty nesmělosti, stydlivosti a také vášně – najdete se ve videu? Také se tak cítíte?

Pokud je vám jméno (i koncept nesmělých „prvních“ videí) povědomé, není se čemu divit – nedávno jsme zde psali o jejím prvním videu First Kiss (První polibek), které má už 87 000 000 zhlédnutí:)

To, že bylo první video velmi úspěšné ve své viralitě, není o tom sporu. Jenže málokdo ví, že video First Kiss bylo tajným promem pro jednu módní značku. Jenže na videu to nebylo nijak vidět. Druhý díl (tedy Svlékni mě) je vytvořeno ve spolupráci s provokativním televizním seriálem Masters of Sex, o kterém jsme psali také:

A teď už slíbené video

Petr
Petr
Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Jako D/s, chcete-li switch si užívá sex ze všech možných stran a úhlů. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které je v české kotlině zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *