Jak svádět muže?

jak svést muže Jak se chováte, když chcete zaujmout muže? Máte svou techniku svádění, nebo raději čekáte, až vás dotyčný osloví. Dnes už se ženám nevyplatí být v pasivní roli.

Technika svádění

Dříve nebylo běžné, aby ženy sváděly muže, ale v dnešní osvícené době vám nic nebrání. Spíše naopak. Mnohdy jsou aktivnější ženy, a kdyby měly čekat na aktivitu muže, nemusely by se dočkat. Pánové se čím dál častěji nechávají svádět místo toho, aby oni byli ti dobyvatelé.

Seberte tedy odvahu a zkuste to. Důležité je mít dostatek sebedůvěry a trochu rafinovanosti. Oslovili jste cizího muže? Ať už je to kdekoliv (v baru, parku či na večírku), je třeba rychle zjistit, zda se jedná o nesmělého kluka či drsňáka.

Tomu je třeba přizpůsobit svou strategii svádění. To, co může zapůsobit na určitý typ muže, nemusí imponovat jinému. Na někoho zaberou milé, téměř stydlivé úsměvy. Jiní touží po více smyslnosti. Zaujme je např. olizování rtů, hraní si s vlasy a podobně. Nebojte se experimentovat. Určitě něco zabere.

Svádět však nemusíte jen cizího muže. Sveďte i svého partnera. Oživíte tím váš milostný život. Není od věci si čas od času koupit hezké sexy prádélko a připravit partnerovi nevšední zážitek. Vašemu vztahu to prospěje a neupadnete tak do nudného stereotypu. Svádění je smyslná hra. Ukažte, co ve vás je.

Nebojte se svádět. Někdy je třeba seznámení s přitažlivým mužem trochu pomoci.

Veronika

Veronika

Nespoutaná a zvídavá (stále) slečna, která si do redakce Lascivní.cz našla cestu přes své samovzdělávání v milostných hrátkách. Nebojí se ani kamarádek v posteli, takže se není čemu divit, že jsme ji uvítali s otevřenou náručí.
Veronika
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *