Partner má kapavku – ale ne ode mě

Chránit se vyplácí Janě je třiadvacet let. Petrovi o pět víc. Znají se deset let, z toho pět spolu chodí. Jejich vztah byl se dal nazvat vážným. Už dva roky spolu bydlí, pomýšlí na svatbu a časem by rádi založili rodinu. Ale možná se všechny ty plány zhroutí jako domeček z karet a to jen kvůli jednomu vyhození si z kopýtka. Přečtěte si celý článek »

Úchyláctví v praktickém životě

rozepnuté kalhoty Tušér dosahuje vzrušení anonymním kontaktem s intimními partiemi ženského těla, na které mimoděk sáhne, například v přeplněném dopravním prostředku. S touto úchylkou jde ruku v ruce frotérismus, kde je na místě tření se o ženské tělo, dokud nenastane ejakulace. Samozřejmě opět je to v případě, kdy dotyčný dělá, jako by nic. Přečtěte si celý článek »

Je lepší lolitka nebo zkušená?

Každý chlap o ní sní: o mladičké lolitce, se kterou by si mohl dělat, co by se mu zlíbilo. Nezkušené mladé děvčátko, plné nejrůznějších představ, zároveň bez zkušeností, ale nabité chtíčem zkusit nové a nepoznané. Ta čistota a nevinnost je krásná a velmi vzrušující. Přečtěte si celý článek »

Máte nechuť do sexu – jak na ni vyzrát?

nechuť do sexu Zná to každý: partner má chuť, je celý roztoužený a vám se zrovna jako na potvoru nechce. Máte stresy z práce, bolí vás hlava nebo prostě a jednoduše jen nemáte chuť a náladu na hrátky. Co si počít? Partnera urazit nechcete, ale zase se do toho nemůžete nutit, to by také nebylo zrovna košer. Přečtěte si celý článek »