Kalendář erotických akcí

Vybíráme pro vás nejzajímavější akce, které se plně či částečně věnují sexu, erotice a hračkám pro dospělé. Nehledáme je jen v našich českých luzích a hájích, ale i v blízkém zahraničí. Na mnohé akce sami vyrážíme a přivážíme z nich pro vás reporty – ty nejlepší najdete v sekci Tipy a reportáže.

Načítám Akce

Nadcházející Akce › Festival/veletrh

Akce Search and Views Navigation

Vyhledat Akce

Akce Views Navigation

Akce Search

Prosinec 2018

Erofest 2018 – Erotický veletrh v Praze

7. prosince - 8. prosince
PVA EXPO Praha Letnany, Beranových 667, 199 00 Praha 9
Praha,199 00Czech Republic
+ Google Mapa

Největší svátek komerčního sexu. Opět budou k vidění stánky nabízející inovované erotické pomůcky, robotky, rajcovní prádélko, publikace, netradiční nábytek... To vše doplněno o bohatý program, který bude zajišťován striptýzovými vystoupeními porno hereček, ukázkami live show včetně jednotlivých technik BDSM, které se stávají stále více středem pozornosti. A nejde o klasický veletrh, nýbrž o life stylovou akci pořádanou již počtvrté mladou produkcí inspirující se mnoha podobnými událostmi v zahraničí. Prostor bude dán i anonymnímu testování na HIV - s oznámením výsledků již do patnácti…

Zobrazit více »
+ Export EventsChybí nám v našem kalendáři nějaké erotické akce? Které vy chcete navštívit, nebo je dokonce pořádáte? Napište nám přes sekci Kontakt a my je rádi přidáme.