Vyhrajte trojici pánských honítek Tenga od Hračkypromuže.cz!

U příležitosti nově otevřeného e-shopu Hračkypromuže.cz jsme uspořádali skvělou soutěž o 3 kvalitní pánská honítka značky Tenga.

Soutěž bude probíhat 10 dní, tedy od 3. 3. 2012 do 13. 3. 2012.

Ceny:

Honítka pro muže značky Tenga jsou v posledních letech hitem. Japonský precizní a diskrétní design a kvalitní vnitřní stélka s množstvím dráždivých výstupků – díky tomu se honítka Tenga dostala na špičku prodejů.

Model Rolling Head má hlavici z pružného materiálu – můžete jí lehce pohybovat a ovlivňovat tak dráždění. Obal honítka Soft Tube je vyrobený z měkkého plastu a svým vzhledem připomíná tubu od pasty – stejně jako ji, můžete honítko mačkat a sami tak regulovat sílu stimulace.

Diskrétní design zaručuje, že se nebudete muset stydět za podobnou hračku – konkurenční výrobky bývají povětšinou velmi provokativní až lehce odpudivé. Tenga však taková není – proto se hodí i jako vkusný dárek (pro partnera, či přátele coby vtipný dar).

2x honítko Tenga Rolling Head (recenze na Lascivni.cz)

1x honítko Tenga Soft Tube (recenze na Lascivni.cz)

Jak vyhrát:

Jak vyhrát cenu v naší soutěži? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku (odpověď najdete na sexshopu Hrackypromuze.cz) a odeslat odpověď pomocí soutěžního formuláře společně s vaším emailem (abychom vás mohli kontaktovat).

Výherci budou vybráni tímto způsobem:

První 250. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá honítko Tenga Rolling Head.

První 300. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá honítko Tenga Soft Tube.

První 350. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá honítko Tenga Rolling Head.

Soutěžní otázka:

Jaká je celková délka nejdražšího typu honítka Tenga, který nabízí nový e-shop Hračkypromuže.cz?

 Soutěžní formulář:

Soutěž byla ukončena – výsledky se dozvíte dnes navečer – 14.3.2012

*Odeslání formuláře souhlasíte s Pravidly pro soutěž:

Pravidla pro soutěž:

– Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě.

– Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (lascivni.cz) ve formě „Jméno-Příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

– Lascivní.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

– Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně Lascivni.cz a Hrackypromuze.cz).

Natálie
Natálie
Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *