Vyhrajte v soutěži 1 ze 3 erotických odměn od Slon.cz – UZAVŘENA

Soutěž o erotické hračky Máme tu vánoční čas a k němu bezesporu patří odměnování. Dárky a dárečky – a přesně takové pro vás máme. Chcete vyhrát jednu z výher? Zapojte se do naší vánoční soutěže, jejíž sponzorem je sexsho Růžovýslon.cz. Ve hře je vibrátor, vibrátor na klitoris a kvalitní lubrikant.

Soutěž bude probíhat 8 dní, od 7. 12. 2013 do 15. 12. 2013. 

Ceny:

1x Gelový vibrátor
1x Vibrátor na klitoris Funky Orange
1x Lubrikační gel na vodní bázi

Každý výherce kromě jedné z hlavních výher dostane množství menších lubrikačních gelů (klasických i dráždivých), erotické čokoládičky a několik erotických filmů…

Soutěž se slonem

O velký gelový vibrátor zde soutěžíme poměrně pravidělně – však je taky bestsellerem u Slona. Zákazníci nejspíše vědí, proč ho mají stále kupovat. Další výhrou je maličký vibrátor na klitoris. S ním jsme měli to potěšení se setkat, protože jsme ho recenzovali (viz Klitoris se má na co těšit – vibrátor na klitoris). A z recenze (i samotného testování) vyšel velmi dobře. Poslední výhrou je lubrikační gel Superglide na vodní bázi – ideální pro zvlhčení a hraní s hračkami – nijak nepoškozuje ani ty nejjemnější materiály hraček.

Jak vyhrát:

Jak vyhrát cenu v naší soutěži? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku (odpověď najdete na sexshopu RuzovySlon.cz) a odeslat odpověď pomocí soutěžního formuláře společně s vaším emailem (abychom vás mohli kontaktovat).

Výherci budou vybráni tímto způsobem:

První 400. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá lubrikační gel Superglide
První 750. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá vibrátor na klitoris Funky Orange
První 1 000. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá gelový vibrátor 20 cm

Soutěžní otázka:

Do jakého data můžeš vrátit objednané dárky k Vánocům, které jsi objednával v prosinci na Růžovýslon.cz?

a) 25. prosince 2013
b) 6. července 2014
c) 15. ledna 2014

Vyhlášení soutěže:

Bohužel soutěž je uzavřena – byla vyhlášena během 16. 12. 2013:

Správná odpověď je možnost c) tedy 15. ledna 2014.

Šťastnými výherkyněmi jsou:

Veronika Rozmanitová – gelový vibrátor
Eliška Beckertová – vibrátor na klitoris
Patrik Kaláb – lubrikační gel

Gratulujeme k výhře!

Odeslání formuláře souhlasíte s Pravidly pro soutěž:

Pravidla pro soutěž

– Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě. Pouze informace od výherců budou předány sponzorovi soutěže, aby mohl zaslat výhry.

– Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (lascivni.cz) ve formě „jméno-příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

– Lascivní.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

– Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně Lascivni.cz).

Sponzor:

Sexshop Růžový Slon

Petr
Petr
Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *