Soutěž o 3 luxusní erotické hračky – UZAVŘENA

img_2548 Po delší době máme pro vás novou soutěž o pěkné hračky – a tentokrát pěkně luxusní a drahé. Tentokrát nemáme žádného sponzora, jsme jím sami, redakce magazínu Lascivní.cz. Aktuálně máme cca 14 hraček na testování (a mnohé ve více než 2 kusech), tak proč se o ně nepodělit s našimi vernými čtenáři?

Soutěž PROBÍHALA od 14. 9. 2014 do 21. 9. 2014.

Ceny:

Máme tu 3 nerozbalené zbrusu nové hračky, které na trh prišly koncem minulého roku (či začátkem tohoto) a v recenzích jsme ještě neuváděli. Jde o Cobru Libre II, LELO Ora a drobný anální kolíček Fun Factory Boosty.

Cobra Libre (druhá generace) je nástupcem skvěle prodávané erotické hračky pro muže, kterou jsme recenzovali a testovali před pár lety. Dva elektrické motorky, čistý silikon a skvělý nápad, jak se vymanit z masturbace s klasickými masturbačnémi návleky a umělými vagínami – to je Cobra Libra II.

Druhou hračkou, o které můžete dnes soutěžit, je luxusní orální stimulátor od ověřené švédské značky LELO – Ora. LELO rádo představuje inovativní hračky, které posouvají segment intimních pomůcek. Ora stimuluje klitoris pomocí kroužícího „jazýčku“, u kterého můžete regulovat jak rychlost kmitání, tak intenzitu vibrací.

Dvě výhry můžete získat klasicky za odpověď na soutěžní otázku. Pokud však budete tuto soutěž sdílet na svém Facebookovém profilu, na svém blogu či webové stránce, zapojíte se do BONUSOVÉ soutěže o další výhru (kolíček Boosty). Za něj se vyplatí dát 1 „Sdílet“🙂

Jak vyhrát:

Jak vyhrát jednu z cen v naší soutěži? Stačí jedna věc odpovědět na jednoduchou otázku (odpověď najdete na sexshopu Sexshopik.cz). Pak odešlete odpověď pomocí soutěžního formuláře společně s vaším emailem (abychom vás mohli kontaktovat).

Výherci budou vybráni tímto způsobem:

První 750. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá masturbáro Cobra Libre II
První 1 000. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá stimulátor Ora
1 ze soutěžících, co bude sdílet tuto soutěž, získá anální kolíček Boosty

Soutěžní otázka:

V kolika barevných kombinacích se prodává nová generace hračky Cobra Libre II? Najděte odpověď na Sexshopik.cz.

a) 2
b) 3
c) 9

Vyhlášení soutěže

Tato soutěž byla bohužel uzavřena – její vyhlášení proběhlo zde během 22. září 2014.

Soutěže se zúčastnilo 1 299 hraček chtivých účastníků – se správnou odpovědí nám od nich přišlo 1 176 e-mailů. Správná odpověď byla a).

Naši výherci jsou:

Barbora Kinsová
Radek Dufek
Kateřina Hájová

Výhercům gratulujeme a ostatní nemusí být smutní – v plánu máme nové soutěže. Mezitím můžete sledovat naši sekci s recenzemi erotických hraček zde na Lascivni.cz.

Pravidla pro soutěž

– Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě. Pouze informace od výherců budou předány sponzorovi soutěže, aby mohl zaslat výhry.

– Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (lascivni.cz) ve formě „jméno-příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

– Lascivní.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

– Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně Lascivni.cz).

Natálie
Natálie
Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *