Vánoční soutěž o erotické prádlo Obsessive – UZAVŘENA

Vánoční soutěž o erotické prádlo Máme tu Vánoční období, kdy každý by chtěl být obdarován krásným dárkem. A mezi ně patří i čtenáři našeho magazínu – a právě pro ty jsme přichystali novou soutěž – a tentokrát na erotické prádelko od značky Obsessive.

Soutěž probíhala od 15. 12. 2014 do 19. 12. 2014 (do půlnoci).

Ceny:

Můžete vyhrát 1 z 3 poukazů na prádlo dle vlastního výběru od prémiové značky Obsessive. DVĚ výhry jsou tentokrát za to, že si vyberete prádlo, které byste chtěli vyhrát a do komentářů nám napíšete, při jakých hrátkách byste ho využili – role-play (hraní na postavy), domina-otrok, náhodné setkání? Jiné? Jaképak? Nemusíte uvádět své jméno – kontaktem nám bude e-mail, který není viditelný (vložte ho do políčka e-mail při odesílání komentáře).

Napište nám své fantazie. TŘETÍ výhru dostanou ti, kteří nám napíšou svou fantazii a ještě budou sdílet soutěž na svém Facebooku, Twitteru, jiné soc. síti či blogu (to, že jste sdíleli napište do komentáře). Určitě se vám vyplatí dát 1 sdílet pod tímto článkem:)

Sexuální prádelko od luxusní značky

Jak vyhrát:

Jak vyhrát jednu z cen v naší soutěži? Stačí si vybrat sexuální prádelko od Obsessive (komplet, korzet, kostýmek, tanga, podvazky, … cokoliv si vyberete) (hledejte na Luxusnipradlo.cz). Poté odešlete svůj výběr pomocí komentářů na této stránce (s vaším emailem, abychom vás mohli kontaktovat).

Výherci budou vybráni tímto způsobem:

2 z vás, kteří budou mít nejnápadnější fantazii (vybírají členové redakce Lascivni.cz) získají poukaz na erotické prádlo Obsessive dle vlastního výběru.
1 ze soutěžících, co bude SDÍLET tuto soutěž, získá poukaz na erotické prádlo Obsessive dle vlastního výběru.

Soutěžní otázka:

Jaké erotické prádélko byste si přáli vlastnit? A proč? Vybírejte jen ze sekce Obsessive na Luxusnipradlo.cz. Napište nám (fantazii a název produktu) to do KOMENTÁŘŮ:)

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE

Soutěž byla už uzavřena – její vyhlášení proběhlo zde 21. 12. 2014:

Nejdříve vás musíme pochválit – příjemně nás překvapilo množství soutěžních komentářů, které jste nám poslali – je to v celkovém počtu (69) sice úbytek oproti klasickým soutěžím, ale je dle nás mnohem zajímavější a máte zde větší šanci vyhrát.

A teď už vyhlášení:

Cenu redakce získávají tyto komentáře:

 1. Č. 23 od Sakurový kvítek
 2. Č. 53 od Lucie Lucinda
 3. č. 30 od Domii

Výhercům gratulujeme a už jsme jim dali vědět o jejich výhře – ostatním přejeme krásné svátky a více umu a případně i štěstí v dalších soutěžích🙂

Ať se vám daří.

Přeje celá redakce Lascivni.cz:

Petr, Natálie, Afrodita, Alenka, Michaela a Veronika.

Pravidla pro soutěž

– Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě. Pouze informace od výherců budou předány sponzorovi soutěže, aby mohl zaslat výhry.

– Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (lascivni.cz) ve formě „jméno-příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

– Lascivní.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

– Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně Lascivni.cz).

Petr

Petr

Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

68 komentářů

 1. Podvazky už mě od pradávna lákaly:)) a teď bych si vybrala podvazovká pás s punčoškami v jednom kuse – aspoň budou krásně sedět a to nejenom při hraní – S307 jsou přesně ony co jsem si vybrala 😉

 2. Je libo Strip Poker, nebo KamaSutra poker? Jaký si dáme? Texas HoldEm je už pěkná nuda a co teprve, když začnu hrát v tomhle pěkném korzetu Pokeria – ideálním pro vášnivé hráčky a mlovnice srdcí a piků…

 3. Pohádek není nikdy dost – co kdybych příteli jednu přečetla a to v krásném kostýmku Snowwhite (pro neznalé je to disneyovská Sněhurka) – pěkně stránku po stránce, pomaloučku říkat pohádku na dobrou noc…:)

 4. Košilku Diamond chemise bych si vzala na vánoční večírek naší pidi firmičky – s pěkným krajkovým ozdobným obojkem bych si rozhodně vysloužila nemalé prémie:))

 5. černý anděl bolesti a strachu ti přiletěl domů holenku – a ty se budeš před ním pěkně kroutit a budeš mu líbat nohy – v černém korzetu Baletti se mě chytá pěkně dominantní nálada :->

 6. Nezbedný zajde s krásně hebkými oušky a chundelatým ocáskem v podobě análního kolíčku. „Bunny suit“ mi nemůže chybět ve sbírce převleků na hraní sexy rolí:) a touhle bych ho ráda překvapila! Míša f.

 7. Chci ti být erotickou hračkou, na cokoliv si řekneš – pěkně na všech 4, spoutaná a bezmocná v tvých rukou. Dělej si co se ti zlíbí – dnes jsem jen tvá. Na to si chci vybrat set Lamia (což byla pěkná mrška v Bibli, takže to jméno sedí celého provokativního sub kostýmku i s erotickými pouty.

 8. Zlato dneska si užiješ – přečteš si to v smsce, kterou dostaneš v práci. Těšíš se na to, co tě doma čeká. Otevřeš dveře, a na krk ti skočí nezbedná školačka s krásnými culíčky a lízátkem. Jak asi bude vypadat s vyšpulenou prdelkou a lízající lolipop? Hmmm – pro tohle bude ideální obSesivve kostýmek školní rajdy Schooly.