Vibrační kroužek je erotická pomůcka pro stimulaci muže i ženy souběžně. Tato sexuální pomůcka funguje na principu erekčních kroužků.

K čemu slouží vibrační erekční kroužek?

Tedy vytváří zábranu odtoku žilní krve a tím dochází k dlouhotrvající erekci. Tyto modely však k tomu ještě obsahují mini vibrátor, v podobě vibrační patrony, která při souloži stimuluje klitoris ženy a tím jí pomáhá s dosažením orgasmu.

Druhy vibračních kroužků:

  • obsahující jednu vibrační jednotku,
  • obsahující 2 vibrační patrony a to pro stimulaci klitorisu i anální oblasti najednou,
  • spojené se stimulantem anální oblasti mechanicky – např. jsou spojené s análními kuličkami,
  • s kovovými kuličkami pro silnější erekci a vibrační patronou,
  • s integrovanou kalkulačkou přírazů, spálených kalorií a času sexu,
  • s vibracemi a nastavitelnou délkou pro lepší regulaci síly erekce,
  • stahovací – obvod si nastavíte sami; kroužek lze postupně utahovat pro větší citlivost,
  • elastické.

Posledním prodávaným typem jsou spojené vibrující kruhy na penis i varlata. Erekční kroužky s vibracemi jsou k dostání v běžné drogerii – mnohdy v oddělení s kondomy, takže si je můžete koupit jednoduše při návštěvě obchodu.

Investujte do kvalitnějších

Tyto druhy však nebývají z nejodolnějších materiálů, plus jsou slabší v porovnání životnosti a intenzity vibrací jako ty, které se prodávají přímo v sexshopech (ať už internetových či kamenných). Stejně jako u škrtících oček je vhodné investovat pár set korun do kvality.

Jednotlivé vibrační kroužky se liší podle elasticity. Záleží tedy na vás, jak moc pevní obemknutí penisu chcete.

Samotné použití vibračního kroužku je velice jednoduché. Stačí jej nasadit a užít si pořádnou jízdu. Nezapomeňte při nasazování kroužku využít lubrikační gel.

Tipy na nákup kroužků na penis

A jaký je vlastně rozdíl mezi kroužkem vibračním a erekčním? Hlavní vlastností vibračního kroužku je to, že vibruje a stimuluje tak muže i ženu. Naopak cílem erekčního kroužku je zlepšení erekce muže. Ovšem je možné si vibrat i takovou erotickou pomůcku splňující vlastnosti erekčního i vibračního kroužku.