Zpestřete si milostné hrátky erotickou masáží

masáže těla Máte rádi dlouhou a příjemnou předehru? Co takhle si dopřát příjemnou erotickou masáž? Podejte se maximálnímu uvolnění i vy.

O erotické masáži

Zkoušeli jste už erotickou masáž? Pokud ne, určitě ji vyzkoušejte. Nejenže se příjemně uvolníte a zbavíte se stresu, ale zároveň v sobě probudíte vzrušení a vášeň. Erotická masáž vychází z klasické masáže. Zaměřte se při ní na oblast šíje a krku.

Jde o velmi citlivé erotogenní zóny. Vycházejte také ze znalosti svého partnera a soustřeďte se na partie, které víte, že jsou u vašeho protějšku erotogenní. Nespěchejte a věnujte se každému kousíčku těla. Velmi citlivé jsou také ušní lalůčky a vzrušivá je oblast chodidel. Určitě také nic nezkazíte, pokud si k erotické masáži pustíte nějakou podmanivou a příjemnou hudbu.

Použijte vonné oleje

Chcete-li maximální uvolnění při vaší erotické masáži, použijte esenciální oleje aromatických vůní. Nejenže se lépe uvolní vaše pokožka, ale vonný olejíček bude velmi příjemně působit na váš čich. Bude tak do vaší relaxace zapojeno více smyslů. Na trhu je mnoho masážních olejů nejrůznějších vůní. Některé jsou lehké citrónové, jiné těžké kořeněné, další netypické (např. vůně čokolády) atd. Jistě mezi těmito vůněmi najdete takovou, která vás nejvíce osloví.

Zažijte osvobozující a vzrušující zážitek prostřednictvím erotické masáže. Určitě si ji zamilujete.

Veronika

Veronika

Nespoutaná a zvídavá (stále) slečna, která si do redakce Lascivní.cz našla cestu přes své samovzdělávání v milostných hrátkách. Nebojí se ani kamarádek v posteli, takže se není čemu divit, že jsme ji uvítali s otevřenou náručí.
Veronika
[supsystic-social-sharing id="1"]

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *