Ženy, které jsou na zajíčky = a vlastně proč ne!

zajíček Dávno už neplatí, že muž musí být starší než žena. Naopak. Stále častějším trendem jsou ženy, které přitahují i o několik let mladší muži. Čím to je a co naopak mladší muže přitahuje na starších ženách?

Záleží při sexu na věku?

Přibývá i kolem vás více párů, ve kterých je žena i o několik let starší než muž? Není to nic neobvyklého.

Proč si starší žena vybírá za sexuální partnery mladíky? Je to zřejmé. Zatímco žena svůj sexuální vrchol zažívá kolem třicátého roku života, muži jsou na vrcholu kolem osmnáctého roku. Znamená to, že když má žena stejně starého či staršího partnera, často ji nedokáže v jejím sexuálním rozkvětu uspokojit. Muži už začínají být v tomto věku leniví a pohodlní.

Co dámy nejvíce láká na zajíčcích? Je to hlavně jejich sexuální výkonnost, ale také jim vztah s nimi dodává sebevědomí. Muž ji dal přednost před mladšími ženami a dívkami. To potěší. Žena se také po boku mladšího partnera sama cítí mladší a bezstarostnější a nabývá tak novou sílu a energii do života.

A co láká muže na starších ženách?

Často obdivují jejich zralost a to, že ví, co chtějí od života. Někdy jim imponuje také jejich kariéra a majetek. Někteří muži hledají pocit bezpečí, jiní sexuální náruživost, kterou starší žena mnohdy projevuje více než mladá dívka.

Hlavně starší žena (i z naší redakční zkušenosti) už moc dobře ví, co má ráda, kam má šáhnout, jak se ohnout, či toho druhého ohnout (dle libosti praktik). I v těch jsou mnohem otevřenější a rády zkoušejí vše, co jim nabídnete – a mnohdy se vám o takových neslušnostech ani nezdálo. Říká se, že starší ženy moc dobře ví, jak si pořádně zašukat. Jen musíte narazit na tu správnou, která i přes svůj větší věk si chce nezávazně zařádit s mladším (a třeba ho i do ledasčeho zaučit).

Starší či mladší? Co je lepší? Nakonec je to jedno. Nejde o věk, ale o to, jak si partneři navzájem rozumějí.

Veronika
Veronika
Nespoutaná a zvídavá (stále) slečna, která si do redakce Lascivní.cz našla cestu přes své samovzdělávání v milostných hrátkách. Nebojí se ani kamarádek v posteli, takže se není čemu divit, že jsme ji uvítali s otevřenou náručí.
Veronika
[supsystic-social-sharing id="1"]

2 komentářů

  1. Tento trend zcela podporuji! Ženy co si hledají starší muže nepočítají do budoucna. Když je vám 25 a najdete si 35 muže, připadá vám svět v pořádku, protože máte stejné cíle a jste na stejné úrovni. Ale když je vám najednou 35 jste v rozkvětu jemu je jemu 45 a stává se z něj protivý fotřík co by se jen válel doma. Pak příjde krize středního věku a vy i přesto že jste pořád krásné musíte bojovat o jeho pozornost. Navíc musíte pamatovat že muži umírají dříve než ženy, takže když už jsou všichni zadaní a vy už nejste nejkrásnější, tak on si klidně skape… Ted už ten zajda nevypadá tak blbě co?!

    • Hezký den,
      s tímto musím naprosto souhlasit… já si vždycky vybírala starší partnery (a nedokázala jsem si představit, že bych byla s mladším). Jednoho dne přišel zlom a sbalil mě „zajíček“ 😀 A upřímně lepší sex než s nim jsem v životě nezažila… a celkově nám to prostě už 4 roky parádně klape 🙂
      Takže, milé dámy, nebojte se toho. Žijete jenom jednou, tak proč se omezovat 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *