Umělá panenská blána a další kouzla plastické chirurgie

panenská blána Umělá panenská blána začíná být trendem i u nás. Co si o tom myslíte? Proč si ji ženy nechávají dělat? Páni, chtěli byste, aby vaše partnerka byla opět panna?

Panenství s plastickou chirurgií

Vrácení panenství je dnes v Evropě, ale i ve Spojených státech velkým trendem, který se pomalu dostává i k nám. Ještě nedávno by se Češky mající zájem o umělou panenskou blánu musely svěřit do rukou zahraničního plastického chirurga. Dnes se tento zákrok provádí i u nás.

A proč si ženy nechávají dělat novou panenskou blánu neboli hymen? Většinou chtějí překvapit svého partnera a obdarovat ho nevšedním dárkem.

Nejde však o jediný zákrok v oblasti vagíny, pro který jsou plastičtí chirurgové ženami vyhledáváni. Některé ženy si nechávají upravovat také stydké pysky. Jde zpravidla o jejich zmenšování. Někdy dokonce větší stydké pysky mohou způsobovat zdravotní problémy. V takovém případě operaci platí pojišťovna. Jde-li pouze o estetické hledisko, hradí si pacientka zákrok sama.

Pannou i ve starším věku

Dále si stále více žen nechává zúžit vagínu a dokonce přistupují ke zvětšení G-bodu, který vylepšuje jejich sexuální prožitek. Tato operace vás vyjde zhruba na 12 000 Kč.

Co soudíte o plastických operacích vagíny? Dámy, nechaly byste si „ji“ upravit? Pánové, nadchlo by vás, kdyby za vámi přišla partnerka s tím, že je opět panna? Názory se mohou rozcházet…

Veronika

Veronika

Nespoutaná a zvídavá (stále) slečna, která si do redakce Lascivní.cz našla cestu přes své samovzdělávání v milostných hrátkách. Nebojí se ani kamarádek v posteli, takže se není čemu divit, že jsme ji uvítali s otevřenou náručí.
Veronika
[supsystic-social-sharing id="1"]

3 komentářů

  1. Je pravda, že já bych o to taky nestál – miláčku, mám pro tebe dárek – jsem zase panna! CO?!! Ale věřím, že některým unuděným párům to může k něčemu být – ke krátkodobému oživení.

  2. Blbost! Psychologická bariéra byla jednou prolomena a ta se ženě nedá vrátit zpět ani dvěma blánama.
    Nesmysl. Dobrý pokus však pro ty dámy, které se stydí za svoji minulost a chtějí skrýt před novým partnerem jakoukoliv sexuální minulost … což je zas ovšem obelhávání, protože pozdější přiznání nebo provalení by mohlo vést i k rozchodu, což je jistě nežádoucí. A zkusit to jako fetiš? No, nevím, jak bych se tvářil na partnerku, kdyby mi oznámila, že ze sebe nechala udělat zase „pannu“, asi bych vážně zauvažoval proč s ní jsem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *