To vás překvapí = SEXUÁLNÍ ZÁKONY z Jižní Ameriky a Asie – DÍL 5

vášnivý polibek
A máme tu poslední výživný díl našich praštěných sexuálních zákonů z celého světa. Další zajímavé zákony týkající sexu jsme našli především v Jižní Americe a také v celé Asii. Máte na ně odvahu?

9 praštěných sexuálních zákonů

Jižní Amerika

  • V Bolívii zákon zakazuje muži, aby měl současně sex s matkou i dcerou. Pokud je sex zvlášť, je to v pořádku.
  • Ve městě Santiago de Cali (stát Kolumbie) může žena podle zákona mít sex pouze se svým manželem a u jejich prvního společného poprvé musí být přítomna matka ženy jako svědek.
  • Na ostrově Guam platí zákon, podle kterého v celé zemi pracují muži, jejichž zaměstnáním je připravovat mladé dívky o panenství. Dívky, které ještě nepřišly o panenství, se zde nesmí provdat.

Asie

  • V zemích Blízkého východu se vyznavači islámského náboženství řídí zákonem, podle kterého může mít muž sex s ovcí, avšak po souloži tuto ovci nesmí sníst. Pokud by ji po souloži snědl, jednalo by se o smrtelný hřích.
  • Stejně jako v zemích Blízkého východu, tak i v Libanonu je povolen sex se zvířaty. Musí se však jednat pouze o samice (tzn. ženské pohlaví). Za soulož se samcem (tzn. mužské pohlaví) hrozí trest smrti.
  • Pokud je v Hong Kongu muž nevěrný své manželka, má žena podle zákonu právo ho zabít. Avšak smí to udělat pouze holýma rukama. Naopak milenka muže může být zabita jakýmkoliv způsobem.
  • Být gynekologem v Bahrajnu musí opravdu těžké. Gynekologové zde sice mohou vyšetřovat ženy, ale nesmějí se přitom dívat na jejich intimní partie. Během celého vyšetření se tak mohou řídit pouze podle odrazu v zrcadle.
  • I přesto, že masturbace nás dokáže zbavit stresu, bolestí hlavy, jsme po ní uvolnění a máme dobrou náladu, v některých zemích je považována za nezákonnou. Pokud se chystáte na dovolenou do Indonésie, buďte na pozoru. Masturbace je zde nelegální a je trestána useknutím hlavy.
  • Muslimové mají přísně zakázáno dívat se na genitálie mrtvol, což se vztahuje i na zaměstnance pohřebních ústavů. V případě úmrtí osoby musejí být její pohlavní orgány zakryty cihlou nebo kusem dřeva.
Natálie
Natálie
Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *