Strap-on – netradiční erotické pomůcky

strap-on hrátky Když si v minulosti ženy chtěly pohrát mezi sebou, tak měly k dispozici svoje rtíky, prstíky a nepřeberné množství hraček. Jenže do příchodu strap-on pomůcek to nebylo ono. Strap-on je připínací penis (vibrátor), který si žena připne kolem pasu a napodobí tak muže s penisem.

Díky tomu může partnerku ošu..t jako by byla muž. Tyto připínáky se prodávají v několika verzích, velikostech. Je totiž nutné, aby sedly velikostí jak „trápenému“ zadečku/vagínce, tak nositelce strap-on pomůcky.

Některé dokonce mají vyměnitelné nástavce, či dokonce vnitřní výstupky, či dokonce dilda. Tyto vnitřní dilda mohou být jak vaginální, či anální a při přírazech do partnerky stimulují i tu ženu, co přiráží.

Nevýhodou mnohých připínacích penisů je nedomyšlenost jejich připínání. Ty levnější jsou vyřešeny drobnými pásky, které však nedrží a „postroj“ je si nutné držet. Dražší modely mají sice upevnění lepší, ale také to není ono. Nejlepším řešením se jeví upevnění připíňáku na latexových kalhotkách, které jen tak nesklouznou.

Leckteré lesbičky mohou sice navrhnout, že nestojí o maskulinní hrátky s náhražkou penisu. Jenže zbytek si rád užije hrátek s strap-on hračkami.

V posledních letech se dokonce objevují chutě mužů po těchto hrátkách. Muži sice nemusí být homosexuálové, aby to chtěli do zadečku, ale přijde jim vzrušující představa, když je do zadečku opí..á jejich vlastní partnerka.

Strap-on pomůcky jsou zajímavou alternativou pro klasické hračky a v mnoha párech jistě najdou své upotřebení. Také je dobré podotknout, že nejoblíbenější jsou modely se zabudovanými vibracemi, či vnitřními dildy.

Naše recenze strap-on dilda:

strap-on dildo

Petr

Petr

Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

5 komentářů

  1. Každý to máme rádi jinak. Někdo klasicky, někdo do zadečku. Proč bychom se měli omezovat starosvětskými morálními zásadami, že análek ee, že to není normální. Když se někomu něco líbí a jinému tím neubližuje, tak ať si to dělá. Je to jeho věc.

  2. Dovolím si nesouhlasit (coby muž). Strapon hrátky jsou zajímavým oživením klasického sexu a není na tom nic divného, či homosexuálního (že to mám rád do zadečku). Prostě mi to je příjemné, tak proč bych to neprovozoval?

    S partnerkou toto čas od času provozujeme a náš heterosexuální milostný život tím vůbec netrpí

  3. Mno nevím jak autorce článku, ale mě tyto pomůcky připadají už za „hranicí“. Kam vymizel klasický něžný sex, bez jakýchkoliv pomůcek?

    A že by pánové tohle rádi zkoušeli a ještě by se jim to líbilo? NEVĚŘÍM. Takovej chlap asi nebude moc „chlap“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *