A máme tu poslední část netradiční sexuálních zákonů v oblasti USA – příště už popojedem do dalších částí světa. Ale mnohé jsou méně puritánštější, než Spojené Státy Americké. Člověk se stále diví a diví :-)

14 DALŠÍCH sexuálních zákonů ze USA!

 1. V Oklahomě žádali o schválení zákonu, který říká, že před sexem musí muž obeznámit ženu s možností otěhotnění a vyžádat si od ní písemné povolení k souloži. Tento zákon bohužel neprošel a nebyl schválen.
 2. V městečku Merryvill ve státě Missouri je zakázáno, aby ženy nosily korzet, protože přihlížení na ničím neomezené ženské křivky musí být Američanům odpíráno.
 3. Ve státě Nebraska smí prezervativy prodávat pouze lékař.
 4. Ve státech Indiana a Ohio nesmí učitel krasobruslení provozovat pohlavní styk se svými žačkami.
 5. V Severní Karolíně je trestné dívat se z okna na ženy. Na muže se hledět z okna smí.
 6. V Oregonu ve městě Willowdale nesmí muž během sexu šeptat ženě do ucha sprostá slova.
 7. Na Rhode Islandu je nemanželský sex zakázán ve všech případech, avšak pokuta je opravdu lidová – pouhých 10 dolarů (v přepočtu 250 korun) za osobu.
 8. Ve státech New York, Kansas, Illinois a Connecticut je sex s prostitutkou nezákonný (nejvyšší trest může být až tři roky odnětí svobody).
 9. Ve státě Maine ve městě Buskfield nesmí řidič taxíku účtovat ženě, která mu nabídne sex, ještě jízdné. Řidič si tak může vybrat – buď sex, nebo jízdné. Ne však oboje dohromady.
 10. Podle zákonu z roku 1901 může být žena v Kansas City zatčena na ulici v tom případě, pokud policie neprokáže, že má důvod tam být.
 11. V Arizoně v Cottonwoodu není dovoleno, aby pár provozoval sex v autě s vypuštěnou pneumatikou.
 12. Ve státě New Jersey ve městě Liberty Corneru je zakázáno, aby pár při sexu v autě zmáčknout klakson. Trestem může být odnětí svobody.
 13. Ve státě Connecticut stále ještě existuje velice starý zákon, který zakazuje jakýkoliv sex, ať u svobodných nebo ženatých lidí.
 14. Ve státech Indiana a Wyoming je potrestán každý, kdo pomáhá osobě mladší 21 let během masturbace. V Michiganu je trestána jakákoliv masturbace.

A příště už pokračujeme – že by byla na řadě Latinská Amerika?

Ohodnoťte prosím článek