Sexshopy probuďte se!

žena v negližé Vážně si myslíte, že u vás budou všichni nakupovat, když u produktů uvedete pouze jedno ilustrační foto? Ještě k tomu foto obalu, na kterém není nic vidět? Trochu snahy do toho obchodování.

Udělejte vlastní fotky, třeba videa, ale hlavně vlastní popisky. Nepřebírejte texty od vašeho dodavatele – škodíte tím jen sami sobě. Rozhodně se nepokoušejte kopírovat zdařilé texty vaší konkurence! Je potřeba vlastní obsah, který bude dobře strukturovaný. Nezapomeňte na velikosti a případné průměry pomůcek – není většího rozhořčení, když se zákazník těší na novou „hračku“ a přijde mu zbytečně malá, nebo nepotřebně velká.

Zapřemýšlejte jak se odlišit od své konkurence. Proč fungovat na 30%, když s trochou snahy a originalitou to může být na 100%?

Natálie

Natálie

Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

2 komentářů

  1. Jo, je to pravda. Já mám svůj oblíbený sexshop http://www.ruzovyslon.cz a tam popisky k jednotlivým
    produktům mají opravdu pečlivě a dopodrobna vypsané.Je uveden základní popis,přínos produktu,obrovské množství fotek,videí,kladné i záporné hodnocení samotného sexshopu a hlavně zákazníků, což může další zákazníky přivolat nebo odradit. Ale většinou zde mají výrobky kladné ohodnoceny:-)

  2. Zejmena souhlasim s pozadavkem na uvadeni velikosti – to je slabina vetsiny sexshopu u nas – mohli by se ucit, napriklad od Big Sex Toystore.
    A co by bylo uplne super, tak by bylo vyhledavani podle velikosti – treba podle prumeru od-do.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *