Předehra je hra

dámský zadeček se stuhou Předehra je něco, co se mnohokrát nemístně a nelichotivě přisuzuje ženám, jako zlo, které muž musí překonat, než přijde to skutečné potěšení. Ne každý muž to takhle vnímá, ale je dobré mít i tak v rukávu pár typů, jak předehru pořádně okořenit a tím pádem celý sex posunout o několik příček blíže k nebesům. Neboť jakmile se jednou pořádně rozvášníte, je to znát.

Vyzkoušejte například:

Sólovou předehru, která spočívá v tom, že každý s partnerů se bude nacházet v jiné místnosti. Je jen na vás, jak si sami se sebou budete hrát, ale v určitý moment / na čase a ostatním se předem dohodnete/ se jeden z vás odebere do roztoužené náruče partnera a pak stačí jen zúročit nabytou sexuální energii.

Svazování je něco, čím až zbytečně moc párů opovrhuje. Je jen na vás, pojmete-li to, jako něžnou záležitost nebo hříšnou noc plnou dominance. Rozhodně se ale v případě, kdy je jeden partnerů napospas oddán touze druhého partnera, objeví nové a neprozkoumané aspekty vašeho vzrušení.

A i sen se může ve vašem hnízdečku lásky stát skutečností. Ten z vás, kdo je rétoricky zdatnější svého partnera seznámí se svou představou ideálního milování, nevynechává žádné barvité detaily a v momentě, kdy příběh končí, to skutečné dobrodružství teprve začíná. Ten, který celou dobu bedlivě poslouchal, teď provede vše, co mu utkvělo v paměti a přesně v tom pořadí, v kterém to bylo řečeno. Výsledek vás jistě překvapí.

Veronika

Veronika

Nespoutaná a zvídavá (stále) slečna, která si do redakce Lascivní.cz našla cestu přes své samovzdělávání v milostných hrátkách. Nebojí se ani kamarádek v posteli, takže se není čemu divit, že jsme ji uvítali s otevřenou náručí.
Veronika
[supsystic-social-sharing id="1"]

2 komentářů

  1. Muži si vždy tropí vtipy na předehru, přitom když jí nemají, tak se cítí nemilováni. Všichni mí partneři si ztěžovali, že chci jen sex a ani se nepomazlím. Pak nastaly takové ty řeči, že je ani nemám ráda… Takže holky jestli chcete, aby se vám muž věnoval a trochu si svámi před tím pohrál, tak ho týden v kuse nenechte napokoji. Dejte mu minimálně 3x denně a bez nějakého otálení, pak bude žebrat o trochu toho klidu a jen mazlebí u televize…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *