Dnes pokračujeme v našem seriálu o pánském „honění, masturbaci, …“. První dva díly byly spíše historické a teoretické a dnes se podíváme s naší redaktorkou Natálií (a že už si hodně zatrénovala) na praxi z ženského pohledu.

Začneme hlavními chybami, které se ženy mohou při honění partnera dopustit a tím znepříjemnit vyvrcholení… A že jich je hodně bohužel.

V dalším díle (tentokrát už posledním) budou jasné postupy, návody a rady na neskutečnou masáž penisu a jeho slastné honění (využijí ho jak dámy s partnerem, tak pánové sami doma).

Je těžké ho skvěle vyhonit?

V podstatě není na stimulaci penisu nic těžkého, ale mnoho partnerek se této techniky obává. Důležité je, aby si muž uvědomil, že manuální stimulace penisu prováděna ženou se týká především jeho samotného.

Proto nemohou čekat, že žena bude přesně vědět, co a jak dělat. Přeci jen pocity během masturbace jsou mezi partnery nepřenosné. Proto nemůže tušit, co její partner prožívá, pokud jí to on sám neřekne. V tom případě může žena provádět techniku, o jaké se domnívá, že by mohla být ta pravá.

Její jedinou zpětnou vazbou je reakce jejího partnera. Pokud se však do partnera žádné reakce nedočká, zajisté znervózní a často se také stává, že si tento ,,úkol“ chce odbýt co nejrychleji. Pokud je muž rozumný, svoji partnerku během stimulace penisu vede, učí a radí, co a jak má dělat. Taková role učitele může být velice vzrušující.

Hlavní chyby

Během manuální stimulace je nejčastější chybou, že žena použije nedostatečné množství lubrikantu a neustále pokračuje v masturbaci. Většina párů používá lubrikanty na vodní bázi – jejich velkým problémem je, že postupně vysychají. Proto pokud se včas nedodá další lubrikant, penis začne „osychat“ a pro partnera může být stimulace bolestivá.

Skvělým tipem je přidat malou kapku vody a jejich vlastnosti se ihned obnoví.

Dalším problémem může být, pokud se pohyb ženiny ruky omezí jen na oblast mezi stydkou kostí a žaludem penisu. Tato část penisu však není pro muže tolik citlivá, důležité je také zapojit stimulaci samotného žaludu.

Hlazení, masírování žaludu s jemným tlakem a jemné přejíždění přes uzdičku dokáže téměř každého muže přivést na vrchol blaha.

Nestyďte se!

Jsou však i ženy, které se za masturbaci penisu téměř stydí. Proto se snaží, aby si tento pro ně nepříjemný úkol odbyly co nejrychleji. V takovém případě žena často „honí“ penis co nejrychleji, svého partnera sice může dovést až k vyvrcholení, ale muž z takového výkonu nic nemá. V takovém případě je jediným řešením snaha o zásadní změnu přístupu k masturbaci ze strany ženy.

Muž nesmí své partnerce nic vyčítat, jinak se žena zablokuje a penis svému partnerovi nebude chtít honit už vůbec. Velice důležitá je vzájemná komunikace, partneři musí o tomto problému mluvit a muž by měl ženě pomoci, laskavě ji vést, aby se svého studu zbavila.

Přesně tak si dokážete i partnerské honění (ne vždy muž má chuť na sex a chytrá přítelkyně mu ráda pomůže = on jí to příště po fantastickém vyhonění rád oplatí) skvěle užít. A pokud má muž problémy s předčasnou ejakulací, jedno vyhonění před sexem vždy pořádně prodlouží další hrátky – ta rozdílná výdrž je citelná.

A co vy?

Tak co – honíte rádi? Pochlubte se nám do komentářů (které jsou anonymní), jak to rádi děláte? Máte nějaké vyzkoušené metody, postupy či triky?

Ohodnoťte prosím článek