Masírování těla, coby potěcha pro partnera

masáže těla Masírování těla partnera jistě patří do oblíbených kratochvíl každého z nás. Jenže někomu může přijít „fádní“ masírování zad, tak proč nevyzkoušet něco nového? Některé národy mají dokonce speciální techniky, kterémi dělaly dobře svým mužům, či ženám. A rozhodně nešlo jen o masírování intimních partií, ale i jiných částí těla. Inspiraci můžete najít níže.

• Ženy indiánských kmenů považují masáže hlavy za jeden z nejlepších prostředků utišení bolesti šíje a ramen. Právě tyto dvě části trápí především muže, kteří celé dny vysedávají před obrazovkami počítačů. Na hlavě najdeme mnoho nervových zakončení, které když začneme hýčkat, přinášíme úlevu celému krku a šíji.

Pokud chcete vidět, jak je vašemu partnerovi masáž příjemná, položte si jeho hlavu do klína. Nejdříve masírujte místo mezi obočím, potom své ruce přesuňte k uším, kde podle čínské medicíny leží přes 300 akupunkturních bodů! Závěrem masáže mu přitiskněte všechny prsty jedné ruky na korunu hlavy a pomalu ji rozevírejte do stran, až se dostanete ke krku. Mnoho mužů má při takovémto hlazení i erekci.

• Ve finských a ruských saunách již po staletí provádí tradiční šlehání kůže větvičkami z bříz, které dokážou úžasně rozproudit krevní oběh a z těla napomáhají vyplavovat nebezpečné toxiny. Abyste toto ,,láskyplné naplácání“ mohla dopřát i svému miláčkovi, nemusíte se zrovna vypravovat do lesa na hledání čerstvých březových větviček. Jako náhrada vám může posloužit horký ručník.

Ručník namočte do hodně teplé vody, poté jej vyždímejte a asi na 30 vteřin jej dejte do mikrovlnné trouby. Potom poproste svého miláčka, ať se svlékne a otočí se k vám zády, už jen to, že nebude tušit, kde ho ručníkem počastujete je pro muže velice vzrušující. Ručník zatočíme do spirály a opravdu jemně svého partnera pošlehejte po zádech, nohou, hýždích a rukou. Poté ho můžete poprosit, aby i on ozdravně naplácal vám.

Můžete se těšit na pokračování tohoto článku o masážích. Pokračování najdete v článku Potěšte svého miláčka masáží a on se vám jistě odvděčí.

Petr

Petr

Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *