Jsi mladá a momentálně také i nezadaná?

Jsi mladá a momentálně také i nezadaná? Máš ráda sex, ale momentálně netoužíš po vážném vztahu? Vyzkoušej takzvaný more- night- stand. Rozdíl mezi láskou na jednu noc a more- night- stand je takový, že ve druhém případě jde o dlouhodobější sexuální románek, který může vyplnit chvíle mezi dvěma partnerskými vztahy. Nejen, že jde o velice zábavný vztah, ale také vás dokáže velice dobře připravit na novou lásku.

Podle odborníků jsou fáze života, kdy jsme bez partnera daleko kratší, než tomu bylo dříve, např. v době našich rodičů či prarodičů. Podle nejnovějších průzkumů jsou lidé do čtyřiceti let z 59% sami nejdéle 3 měsíce.

V more- night- stand je povoleno naprosto cokoliv, co se líbí oběma partnerům. Pro 70% žen je důležité, aby měly ke svému sexuálnímu partnerovi důvěru. Zvláštní sexuální praktiky chtějí ženy vyzkoušet, až když svého partnera znají déle. U mužů se toto tvrdit nedá, ti by i ty nejprapodivnější milostné praktiky vyzkoušeli již na první schůzce. Mnoho lidí také považuje lásku za ničitelku veškerých experimentů, co se sexu týče.

Petr

Petr

Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *