Erotické hračky? Proč ne?

krásná žena ve stínu Jako malé děti jsme si hráli rádi s hračkami. Když jsme dospěli tak tomu není jinak. Jen se panenky barbie, či plastové traktůrky změnily v něco naprosto jiného. Víte, o čem je řeč? O erotických pomůckách, či sexuálních hračkách.

Tyto pomůcky mají mnoho podob, protože lidská fantazie a vynalézavost nemá mezí. Vždyť i vibrační kroužky, které se tak často přidávají k balením prezervativů jsou erotickými pomůckami. A to nemluvím o různých vibrátorech, dildech či vibračních motýlcích.

Většina hraček (vibrátory, dilda) jsou určeny spíše ženám, přestože tyto erotické pomůcky mohou vyzkoušet i zvídaví partneři. Ale také existují i hračky určené přímo mužům a mají většinou podobu tzv. „honítek“ o kterých jsem psal v minulém článku.

Samozřejmě, že většina lidí o těchto hračkách a pomůckách moc nemluví, protože se stydí. Myslí si, že je něco divného si „pomáhat“ při sexu šidítkem (jak někteří přezdívají erotickým pomůckám). Jenže proč si sex nevylepšit hračkami, když je nám jejich používání příjemné? Vždyť je každého věc, jestli čas od času nepozlobí partnerku nějakým tím vibrátorem, nebo jinou erotickou hračkou.

Měli byste Vy čtenáři zájem o další články týkající se erotických hraček (příště samozřejmě už konkrétní druhy)? Případně se podívejte do naší rubriky Recenzí erotických pomůcek. Třeba vás nějaká erotická hračka zaujme.

Natálie

Natálie

Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

2 komentářů

  1. Myslím, že je to jen věc odvahy zkoušet nové věci:) většina slečen co vyzkoušely nějaké erotické hračky jim takřka propadly, přestože „živého“ nic nenahradí.

  2. Já osobně neholduji hračkám ani pomůckám, ale třeba mě manžel k tomu někdy přemluví:) třeba tím svým odmítavým postojem o mnohé přicházím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *