Co takhle sex na jednu noc?

erotické hrátky na jednu noc Ještě před pár lety by vás každý za sex na jednu noc odsoudil a bral to jako prohřešek proti slušnému chování, avšak v dnešní době jde o naprosto běžnou a každodenní záležitost. Podle nejnovějších průzkumů se druhý den po sexu na jednu noc cítí 54% žen velice dobře. U mužů to je až 80%.

V sexu na jednu noc je v nynější době nejaktivnější věková skupina ve věku 25 až 29let. Cca 62% zažilo sex na jednu noc. I pokud jde o lásku na jednu noc, tak u 50% mužů a 60% žen hrají roli alespoň nějaké city nebo vzájemná sympatie. Avšak 22% žen ztrácí druhý den o partnera zájem.
57% žen odsuzuje své vrstevnici za to, že praktikují nezávazný sex většinou jen na jednu noc a považují je za „lehké“.

Avšak mužům tento styl života poměrně imponuje. Jen 22% sdílí názor stejný jako ženy. A teď se podíváme na příběh jedné dívky, která nezávazný sex miluje a bere ho jako nedílnou součást svého života.

Je osm hodin ráno, probouzím se a otáčím hlavu na druhou stranu. A kdo to vedle mne neleží? Atraktivní muž, kterého jsem celý včerejší večer oslovovala jménem Tomáš. Předešlý večer mi na sebe Tomáš prozradil, že je sportovec, aktivně se věnuje hokeji a pravidelně chodí do posilovny. O tom napovídá i jeho krásně vypracovaná svalnatá postava, kterou jsem měla možnost si detailně prohlédnout během celé dnešní noci.

Tomáš ještě spí, ale já už se pomalu probouzím a rozhlížím se kolem sebe. Po celé ložnici je rozházené naše oblečení a spodní prádlo. Avšak můj pohled sklouzne na noční stolek, kde vidím 4 použité a prázdné obaly od kondomů. Tomáš byl večer vskutku nedočkavý, o čemž napovídají moje černá krajková tanga, která skončila na nočním stolku na lampičce.

Vím, že za pár minut se Tomáš probudí, dáme si spolu snídani, ale už se nikdy neuvidíme, přece jen jde o nezávazný vztah na jednu noc a mně to takhle vyhovuje. Možná to zní sobecky, ale jsem takhle opravdu šťastná, nemusím se zaobírat zbytečnými hádkami a můžu si vše dělat jen podle sebe. Každému vyhovuje něco jiného, ale zkusit tento způsob života není jistě na škodu!

Petr

Petr

Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

Jeden komentář

  1. je to ruská ruleta.adrenalin asi jako paraglaiding.pravdou ale je, že když jeden potká druhého-druhou, který zapadne do představ snových, tak mnozí třeba v třeskutém mrazu na sněhu.pojď se mnou pod košatý strom, kam vánek umřít letí…tam v té košaté spleti, povíš mi šeptem tvá přání mnohá…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *