Nejen běžné zákony, ale i ty týkající se sexu jsou v některých oblastech světa velice kuriózní. Nejvíce bizarních sexuálních zákonů existuje bezesporu ve Spojených státech. Jak jsou ale některé zákony kontrolovány, není příliš známo.

14 bláznivých zákonů týkající se sexu v USA

Obecně je ve spojených státech legální používat pro sexuální výstavy a představení jakékoliv zvíře – dokonce i soulož s oslem jakožto umělecká performace není nezákonná. Jediné, co je zakázáno, je pro sexuální záležitosti používat hmyz.

Dále můžeme říct, že v Americe nemají rádi, pokud je přes oblečení vidět erekce. Nelegální je to v těchto státech:

Arizona, Idaho, Indiana, Florida, Mississippi, Massachusetts, Nevada, Nebraska, New York, Oklahoma, Ohio, Oregon, Tennessee, Jižní Dakota, Vermont, Utah a Washington.

Severní Amerika

 1. V Utahu je nezákonné vzít si vlastní sestřenici, dokud nedosáhnete věku 65 let. Po dosažení tohoto věku je to již v pořádku.
 2. Dalším zajímavým zákonem tohoto státu je, že je zde přísně zakázáno vykonávat soulož v sanitním voze. Zvláště přitěžující okolností je skutečnost, když se tak děje v případě výjezdu za případem. Pokud by žena tento zákon porušila, kromě obvyklého trestu by bylo její jméno navíc uveřejněno v novinách. Naopak muž nebude obviněn, ani se jeho jméno neobjeví v novinách.
 3. Dále není v Utahu povoleno provozovat sex se zvířaty, pokud to není určeno pro komerční využití.
 4. Ve státě Washington je během sexu oficiálně legální pouze misionářská poloha. Dále pokud svezete do práce ve svém autě prostitutku, vystavujete se riziku, že vám zabaví auto. Dále zde podle zákona nesmí muž souložit s pannou a to ani o svatební noci. S tím se zajisté nabízí otázka, jak zde vůbec dotyčné ženy přicházejí o panenství?
 5. V Pensylvánii je nezákonný orální i anální sex. Orální sex je dokonce zakázaný v dalších 18 státech USA.
 6. V Texasu je proti zákonu, pokud nějaký občan vlastní více jak šest vibrátorů najednou.
 7. Ve městě Kingsville navíc platí zákon, podle kterého se nesmějí prasata pářit na letišti.
 8. S Aljaškou (ve městě Fairnbanks) se pojí jeden velice vtipný zákon platící pro místní zvířata. Losům je přísně zakázáno páření v ulicích města.
 9. Na Floridě panuje přísný zákaz sexu s dikobrazem a také zde muži nesmějí líbat své ženy na prsa.
 10. Dalších kuriózním zákonem je, že v neděli odpoledne není v tomto státě povoleno svobodným, rozvedeným a ovdovělým ženám skákat padákem.
 11. Ve státě Wyoming je zakázaný sex v mrazicím boxu s masem v supermarketu.
 12. Obyvatelé jihovýchodního regionu, ve státě Alabama nemají zřejmě příliš pestrý sexuální život. Je zde zakázán prodej sexuálních hraček. Pokud by zde někdo prodávat erotické pomůcky ilegálně, hrozí mu při prvním prohřešku až jeden rok vězení a pokuta 8 000 dolarů (v přepočtu asi 200 000 korun). Pokud by se jednalo o druhý prohřešek, tak se jedinec vystavuje riziku odnětí svobody až na deset let. Naopak použití sexuálních hraček zakázáno není. Obyvatelé Alabamy si proto pomůcky často nakupují v jiných státech a dovážejí si je.
 13. Ve městě Anniston nesmí žena provozovat sex v místnosti, ve které se nachází kulečník.
 14. Ve státě Severní Karolína je povolena při sexu jako legální jen jedna sexuální poloha. Jedná se o misionářskou polohu. Sex v této poloze je povolen pouze tehdy, když jsou zároveň zatažené záclony nebo stažené rolety.

Pokračujeme příště!

A tím rozhodně nekončíme! V záloze máme desítky ještě šílenější sexuálních zákonů a rozhodně nezůstaneme jen v Severní Americe!

Ohodnoťte prosím článek