We-Vibe vrací úder v podobě 2 nových vibrátorů!

we-vibe-rave-nova-vibratory Kanadská značka We-Vibe, kterou znáte nejspíše jako výrobce nejlepších partnerských vibrátorů stejného jména začíná expandovat. Po úspěších modelů 4 a 4 Plus, Thrill, Touch a Tango se Salsou, přijde na světové trhy nová dvojice vibrátorů.

A tentokrát půjde o klasické ženské vibrátory. Jmenují se Nova a Rave. Co nabídnou nového? Oba jsou založené na technologii robertku 4 Plus – mají tedy dálkové ovládání přes mobilní aplikaci a můžete si vytvářet k základním režimům vibrací i své vlastní.

Mimo Evropu budou tyto 2 noví kulišáci dostupní již v letošním prosinci. Na Starém kontinentu (kam patří i Česká republika) se dočkáme této nové dvojky až po novém roce.

Nové We-Vibe ženské vibrátory

Rave je zaměřený na intenzivní stimulaci G bodu, který bude dráždit až 10 vibračními režimy. Oproti tomu Nova nabízí ke stimulaci G bodu i dráždivý výstupe na klitoris – vypadá, jako kdyby do sebe pojmul jednu polovinu klasického „vívajbu“.

Stejně jako nejnovější 4. generace nabízí ovládání vibrátoru přes bluetooth a aplikaci We Remote, která se dá instalovat na chytré telefony. Tyto dospělé vibrátory jsou dalším krokem k virtuálnímu sexu. A ve spojením s virtuální realitou (třeba v podobě Oculusu Rift, SONY VR či jiných technologiích) může být fantastickým zážitkem.

Co na nové We-Viby říkáte? Půjdete do nich? My v rámci testů a recenzí určitě ano!

Natálie
Natálie
Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *