Dnes tu máme bonusový díl našeho seriálu návodů na výběr prvního vibrátoru pro dívku. Dnes se s vámi v bonusovém dílu podělíme o další užitečné rady ohledně výběru nové erotické hračky. A budeme čerpat z naší 5 leté zkušenosti, které máme s profesionálním testováním hraček.

Průvodce:

Rada první: povrchová teplota vibrátoru

Povrchová teplota je poměrně důležitým faktorem u erotických pomůcek. Plastové nebo kovové materiály bývají spíše studenější. Naopak latexové a silikonové vibrátory bývají teplejší.

TIP: Velice zajímavým a v poslední době oblíbeným materiálem je sklo. Skleněné vibrátory bývají dobře tvarované, hladké a mnohdy je těžké je vůbec identifikovat jako erotickou pomůcku. Při volbě křišťálového skla, bude váš vibrátor dokonale průhledný. Velice zajímavou vlastností je, že sklo mí poměrně dlouhou tepelnou setrvačnost.

Při jeho použití bude k vyvolání krevní bouře v oblasti pánevního dna stačit pouze skleněný vibrátor a dvě misky s vodou – teplou a studenou. Nyní stačí jen střídání teplé a studené vody.

Rada druhá: hygiena vibrátoru

Obecně je hygiena velice důležitá, proto bychom ji neměli podceňovat ani u našich erotických pomůcek. Na každém vibrátoru se uchytí miliony bakterií, které mohou být neškodné, ale na vzduchu a prachu se však mohou změnit ve velice nebezpečné látky.
U hladkých vibrátorů je riziko menší, avšak u porézních materiálů je riziko velké. Omývání teplou vodou a mýdlem není stoprocentně účinné. Vhodné je navštívit lékárnu a koupit si zde dezinfekci.

Dezinfekci aplikujte na vibrátor před jeho použitím i po použití, po aplikaci vibrátor opláchněte teplou vodou a osušte. Speciální prostředky na údržbu vibrátorů najdete i v sexshopech, ale většinou bývají zbytečně předražené. Pokud vlastníte erotické pomůcky ze silikonu a jeho sloučenin, volte dezinfekci bez alkoholu.

Rada třetí: volba vibrátoru

Vibrátor byste neměli vnímat pouze jako nástroj k uspokojení, myslete na to, že nejen jeho funkčnost, ale také vzhled je velice důležitý. Správný vibrátor by měl ve vás vyvolat vzrušivé pocity již v okamžiku, kdy se na něj podíváte a vezmete ho do ruky. Dotek, pohled i vůně vibrátoru by ve vás měla vzbuzovat příjemné pocity. Volte takovou pomůcku, která bude lahodit vašemu oku a bude vám příjemná na dotek. Jistě nezapomeňte také na vhodné parametry, volbu voděodolnosti nebo typu vibrátoru.

A to je vše naši věrní čtenáři.

Kam po přečtení tohoto článku pokračovat? Buď do naší sekce s recenzemi:

Nebo přímo do internetových sexshopů. Pár ověřených jsme pro vás vypsali na konci bočního panelu. Jsou prověřené, diskrétní a s příjemnými cenami oproti konkurenci, takže koupí zde neprohloupíte. Užijte si vybírání i intimní hrátky 🙂

Vaše Natálie