Tenga nezahálí a chrlí další výrobky

Tenga erotické pomůcky Japonská společnost Tenga vyrábějící pánské masturbátory / honítka neusíná na vavřínech po celosvětovém úspěchu s jejími výrobky. Snaží se svoje dosavadní výrobky doplnit maličkostmi, které snad ani člověk nepotřebuje.

Prvním „doplňkem“ je Tenga Hole ohřívací tyčinka. Po prvním přečtení názvu tohoto výrobku asi těžko pochopíte jeho význam. Vždyť co bychom potřebovali ohřívat tyčinkou od Tengy? No přeci jejich honítka, aby před použitím měly tělesnou teplotu. Mám rád sice různé serepetičky, ale co je moc to je moc. Sice tento výrobek obhajují tím, že hrátky s ohřátým masturbátorem Tenga je mnohem vzrušující a podobnější těm s reálnou vagínou, ale stejně si nejsem jist užitečností tohoto doplňku.

Ve zkratce se jedná o klasickou plastovou tyčinku naplněnou tekutinou, která se ohřeje rozlomením kovového terčíku. Stejně jako ohřívací polštářky, které všichni jistě znají, tak Tenga Hole ohřívací tyčinka je na jedno použití. Po prvém porušení kovového terčíku vám nezbývá nic jiného, než pro jeho funkci ho nahřát v hrnci s horkou vodou. Takže se jedná o ohřívací tyčinku pro honítka na jedno použití.

Jednoho se však nemusíte bát. Tyčinka od japonské Tengy není schopná vytvořit takovou vysokou teplotu, že by poškodila erotické hračky Tenga ani žádné jiné. Ano tato tyčinka má „univerzální“ velikost, takže se dá použít pro ohřívání vnitřností ostatních pánských masturbátor a honítek.

Druhým doplňkem k hračkám Tenga je speciální lubrikační gel Tenga Egg, který čekal nejspíše každý. Protože po určité době je potřeba lubrikovat vnitřek honítek, aby to „nedrhlo“. Lubrikační gel je na vodním základě, takže se nemusíte bát ho používat pro erotické pomůcky ze silikonu, či jiných materiálů.

Lubrikant Tenga Egg je balen v podobě malého vajíčka, jak už napovídá název. Jedná se o stejný tvar, jaký je použit u honítka Tenga Egg o kterém jsem psal v jednom z prvních článků. Díky své malé velikosti (objemově to dělá 62 ml) se může nosit takřka kdekoliv a může být ihned k použití. Takže tento druhý doplněk je poměrně užitečný, což se o výše představené ohřívací tyčince nedá s jistotou říci.

Natálie

Natálie

Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *