Erotické balíčky a výrobky od Durexu – stojí opravdu za to?

Durex balíčkyMilujete sex a chcete si ho ozvláštnit? Chcete partnera/ku dovést k branám rozkoše, aby na to dlouho vzpomínala? Proč tentokrát nevyzkoušet něco nového? Partner či partnerka jistě ocení nové nápady které vás jistě napadnou při použití celých balíčků, či jednotlivých výrobků firmy Durex. Každý z nich vám nabídne velké možnosti jak okořenit váš sex či vaše mazlení.

Vybrali jsme nejoblíbenější balíčky erotických produktů od Durexu

Začíná se nám oteplovat a každý vyráží se svým miláčkem ven do přírody, avšak stále není teplo na vzrušující sex v přírodě. Tak co si neokořenit klasický postelový sex například vzrušující hrou s pouty a šátky, či intenzivní masáží celého těla?

Chcete si tedy  intimní chvilky s vaším partnerem zintenzivnit? Tak přesně pro tuto potřebu tu je balíček představit a doporučit i další mnou zkoušené výrobky od Durexu – například Durex Pouto lásky, který obsahuje orgastický gel pro ženy Durex Play O a kondomy Pleasuremax, růžová sexuální pouta a vibrační kroužek Durex Play. Dárky slouží především k příjemnému zpestření sexuálního života partnerů, k zábavě a poznávání nových zajímavých věcí.

Balíček obsahuje:

Pomůže gel Play O s silnějším orgasmem?

orgastický gel pro ženy Durex Play O

Orgastický gel pro ženy Durex Play O stimuluje a pomáhá ženě k dosažení ještě více intenzivnějšího orgasmu. Tento gel jsem sama na sobě zkoušela se svým partnerem a dosáhli jsme neuvěřitelně libých pocitů, takže ho určitě doporučuji ( při samotném sexu mám problém dosáhnout orgasmu, ale díky tomuto hřejivému gelu to je otázka pár chvil – více v naší recenzi). Možná pro některé partnery bude netradiční používat tento gel, ale jakmile zjistí jeho účinek na vás, tak se nebude už nikdy bránit ho vytáhnout z šuplíku.

I vibrace pomohou při erotické předehře

Vždy mě zajímal účinek vibračního kroužku a až nedávno jsem mohla jeden vyzkoušet. Šlo přesněji o Durex Vibrační kroužek Play. Abych se přiznala, tak já i můj partner jsme z něj byli společně nadšení. Vibrace proudící do mě skrze penis mého partnera mě pořádně rozdováděly a na příteli bylo vidět, že mu vibrační kroužek není také proti srsti.

durex vibrační kroužek play

Co ještě obsahuje sexy balíček Durex Pouta lásky

Erotická pouta z balíčku „Durex Pouta lásky“ netřeba představovat, protože jejich použití je jistě jasné. Samozřejmě s těmito pouty se dá rozehrát velmi zajímavá a  vzrušující „hra“. Takže se slečny nestyďte a probuďte v sobě tu dračici.

Z nabídky Durexu mě zaujaly však i jiné výrobky. Například lubrikační gel Durex Play Very Cherry, či mátové kondomy Durex Select. Lubrikační gel Play Very Cherry má velice jemnou višňovou příchuť, která mě osobně dost „zachutnala“ a tento gel se stal mým oblíbeným. Gel mi zachutnal tak moc, že bych ho ráda měla i samotný, přestože z partnerovy „chlouby“ mi chutná nejvíce. Také tento višňový gel zintenzivňuje prožitek z milování, čemuž sama nerozumím, ale já i můj partner jsme si všimli větší citlivosti při sexu.

Kondomy Durex Select jsou především určené pro orální uspokojování vašeho milence, protože jsou ochucené. Můžete si vybrat z jahodové, banánové, mátové (která chladí jak led = doporučuji na horké letní večery) či pomerančové příchuti.

Kdo by si nerad okořenil své postelové hrátky?

Snad jsem vás aspoň lehce navnadila a inspirovala, čím si okořenit váš sexuální život. Přestože se většina výrobků Durex prodává běžně v supermarketech, tak bych jejich účinek nepodceňovala, protože opravdu dokážou příjemně potěšit.

Natálie
Natálie
Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *