Ženy a vzdychání při sexu – je to sexy?

sex mezi přáteli Vzdycháte při sexu, odvážete a až nekontrolovatelně křičíte, nebo naopak jste zcela potichu? Jak je to se zvuky při sexu a co si o nich myslí muži?

Vzdychání při sexu? Každá žena je jiná…

Jsou ženy, které při sexu nevydají ani hlásku a jsou ženy, které při sexu křičí tolik, že tím ruší sousedy. Do které skupiny patříte vy?

Mužům se líbí, když ženy při sexu projevují svou touhu a uspokojování milostným vzdycháním. Mají tak pocit, že ženy jsou s ním jako se sexuální partnerem spokojené, a to jim samozřejmě dělá dobře. Úplně tichý sex je možná trošku divný, i když záleží na každém páru a na tom, co jim vyhovuje.

Je vzdychání při sexu vždy jen vyjádřením intenzity prožitku? Odborníci to popírají. Je zřejmé, že do určité míry to s prožitkem souvisí, ale vzdychání také závisí na temperamentu ženy. Pokud jde o extrovertku, častěji projeví své emoce vzdycháním. Introvertní ženy mnohdy nevzdychají jen proto, že se za tyto projevy stydí. Měly by si však uvědomit, že nemají za co. Naopak. Muže to více vzrušuje.
Na druhou stranu se to nedá vynutit.

Jsou i takoví panové, kteří vyžadují, aby jejich partnerka vzdychala. Pokud k tomu má sklony, pomůže ji to třeba překonat počáteční rozpaky. Je-li to ale partnerce proti vůli, naruší ji tato žádost sexuální prožitek. Místo na sex se tak bude soustředit na to, jestli vzdychá tak, aby to partnerovi dělalo dobře.

Veronika

Nespoutaná a zvídavá (stále) slečna, která si do redakce Lascivní.cz našla cestu přes své samovzdělávání v milostných hrátkách. Nebojí se ani kamarádek v posteli, takže se není čemu divit, že jsme ji uvítali s otevřenou náručí.

4 komentářů

  1. Já nevzdychám při sexu ani při orgasmu.Ale penis v sobě se mi strašně líbí a vzrušuje mě to.Nemuselo by se u nějakých žen vzdychat tak že to vědí všichni to mě připadá tak trochu zvláštní…:-)

  2. Ono to je docela vtipné, když máte stěny tak tenké, že slyšíte vzdychat i sousedovic rybičky. :)
    Každopádně bych měla doporučení pro pány: Proboha, když už chcete, abychom vzdychaly my, trocha mužného sténání vás taky nezabije.

  3. Opět musim říct že to je výborný článek. Ze svých zkušeností mohu říct že sem měl jak sexuální partnerku která je tzv dřevo tak i dračici (kteoru mám do teď)Partnerka která je v posteli potichu nedává tím s vím chováním na jevo že se jí to snad nelíbí ale jak je psáno ve článku třeba nemá potřebu a nebo to muž neumí.Moje nynější přítelkyně je Naopak naprostá Ďáblice která při orgasmu křičí tak že to ,a nyní mulvim odslovně i za své sousedy,křičí tak že o tom ví celá ulice.A to ani nemluvim o trvalých jizvách které se ani po 2 měsících nazatáhly.Hold každá žena je jiná :-) Přesně jak je v článku napsáno…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *