Poradna o sexu – ptejte se nás…

Poradna o sexualitě Chceme vám poradit… A je jedno jestli půjde o inspiraci k novým erotickým hrátkám v posteli (či jiném místě), skvělým erotickým hračkám, které vás vynesou do výšin, nebo jen potřebnou rady o čemkoliv „sexy“.

Poradna o sexu

Sexuologická poradna pro muže i ženy je připravená na vaše dotazy. Napište nám do komentářů a my se vám budeme snažit odpovědět co nejrychleji (a snad i výborně). Klidně před odesláním dotazu vyhledejte důležitá hesla/klíčová slova z vašeho dotazu v našem hledání – v pravém bočním panelu (třeba už jsme danou problematiku řešili).

Petr

Petr

Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

473 komentářů

  1. Dobrý den chtěl bych se zeptat dlouho jsem nebyl s dívkou a když masturbuju a jsem vzrušený docela rychle se udělám. I když na chvíli přestanu tak stejně to nepomáhá. Bojím se že když budu s dívkou a dojde na sex že když bude ona nažhavená tak že bude brzy po všem 🙂 co mám udělat nějak mě nic nenapadá.

    • Zdravím,

      až dojde s vaši dívkou na sex, zkuste protáhnout předehru – drážděte slečnu prstíky, jazýčkem nebo nějakou hračkou. Tohle by jí mělo maximálně nažhavit a vydráždit skoro až k orgasmu (ale nedovolte, aby se udělala). Chvíli před jejím vyvrcholením do ni pronikněte a uspokojte ji penisem. Myslím, že budete oba spokojeni 🙂

      Z mých zkušeností vám s výdrží pomůže „trénink“ – čím častěji budete se slečnou spát nebo masturbovat, tím déle vydržíte. Je to jenom otázka psychiky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *